Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 3 / 55 Następna

skrzypenka

#41 ·

Jak coś, jestem znowu chętna na nominacje. :)
Große Operndiva?

Kat

#42 ·

Nominacja od Julitki zrealizowana, właśnie wylądowała na blogu.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

daszekmdn

#43 ·

A mnie ktoś jeszcze do czegoś nominuje? :D
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

wojtas

#44 ·

Również czekam:d

skrzypenka

#45 ·

Ja też, bo nudzi mi się, dawać, dawać.
Wojtek ty opowiedz jakiś wiersz na blogu, ale po polsku, daszek, zrób miks ze wszystkich swoich ogonów, które zebrałeś. :d :d
Große Operndiva?

Zuzler

#46 ·

Skrzypeńka, może opowiesz jakąś historię ze szkoły?

skrzypenka

#47 ·

O matko, ale jaką? Chyba nie mam takich barwnych historii, hm, muszę pomyśleć.
Große Operndiva?

Zuzler

#48 ·

Myśl kobieto, myśl :)

djsenter

#49 ·

Skrzypenko, prosiłbym o najbardziej smutną, emocjonalną, łamiącą serca wszystkich i wszystkiego, improwizacje na skrzypcach! taaak! Bardzo bym chciał posłuchać
Senter San

skrzypenka

#50 ·

O matko, haha, to też muszę coś wymyślić, może sama skomponuję albo zaimprowizuję coś, co już znam :)
Große Operndiva?

skrzypenka

#52 ·

Nominacja od Zuzler na moim blogu już jest.
Große Operndiva?

djsenter

#53 ·

Moi drodzy, jest nominacja od Skrzypenki, wkońcu był mastering, i Eltenowy rapsik jest gotowy. Proszę jednak o podejście do tej oto kreacji z dystansem, bo to i tak dla zabawy raczej było robione, wiadomo.
Miłego odsłuchu!
Senter San

skrzypenka

#54 ·

super, idę słuchać, na blogu ewelinki jest onminacja od mimi
Große Operndiva?

skrzypenka

#55 ·

Daszek z Sentere zrobili wspaniałą nominacje, super po prostu, zapraszam na bloga sentera, bo tam podwójna jest nominacja, bo Daszek się dołączył. :)
Große Operndiva?

Kat

#56 ·

Skrzypenko, jeśli chcesz być jeszcze nominowana, to proszę, żebyś zaśpiewała coś Anny Jantar.
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

daszekmdn

#57 ·

Ja również zgłaszam swoją gotowość na jakieśkolejne wyzwania :D.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#58 ·

Napisz dashu wiersz o tym, jak minął ci jeden z twych najlepszych dni na tej planecie.
Od momętu przebudzenia, do zaśnięcia, wszystko w rymach.
No, i jeszcze żeby to było pisane w pierwszej osobie jako teraźniejszość, czyli nie, że wstałem i robiłem, tylko wstaję i robię.
Powodzenia!
W sumie nominuje do tego każdego, kto by chciał, bo to będzie naprawdę ciekawę.
Senter San

skrzypenka

#59 ·

ja muszę poczekać z graniem, bo mnie boli palec, mam taki upierdliwy zakwas, chodzi o to, że jak naciskam piątym palcem, to mam zakwas w przedramieniu, Kat wie o co chodzi, bo tam przebiega mięsień, który jest odpowiedzialny za zginanie tego palca.
Große Operndiva?

skrzypenka

#60 ·

OO Kat, chętnie twoją nominacje przyjmę, super. :)
Große Operndiva?
Poprzednia 3 / 55 Następna