Julitko, już wpis antytrądzikowo-ziołowy jest na moim blogu. W pierwszej dziesiątce w kategorii zielarsko-kosmetycznej. Tytuł bodajże "Trądzik pod kontrolą". :)
Acha, to przepraszam. :)
--Cytat (Mimi):
Julitko, już wpis antytrądzikowo-ziołowy jest na moim blogu. W pierwszej dziesiątce w kategorii zielarsko-kosmetycznej. Tytuł bodajże "Trądzik pod kontrolą". :)
--Koniec cytatu
--Cytat (Mimi):
Julitko, już wpis antytrądzikowo-ziołowy jest na moim blogu. W pierwszej dziesiątce w kategorii zielarsko-kosmetycznej. Tytuł bodajże "Trądzik pod kontrolą". :)
--Koniec cytatu
@Julitko, nie ma sprawy. Życzę miłej lektury. :) Wpis 9. od początku kategorii. Tytuł: "Nie daj się. Trądzik pod kontrolą".
Nominacja od Balteama zrealizowana.
Ode mnie:
1.
Balteam, napisz nam, proszę, dowolnej długości wpis, który będzie brzmieć bardzo mądrze, a w praktyce będzie największą bzdurą, jaka Ci przyjdzie do głowy.
2.
Daszekmdn, przypomnij nam na blogu jedno lub kilka najmilszych wspomnień z prawie 6-letniej już historii Eltena. :)
3.
Magmar, pokaż nam piosenkę, którą uważasz za kompletną żenadę i napisz o niej przynajmniej trzy dobre rzeczy. :)
Z góry dziękuję.
Ode mnie:
1.
Balteam, napisz nam, proszę, dowolnej długości wpis, który będzie brzmieć bardzo mądrze, a w praktyce będzie największą bzdurą, jaka Ci przyjdzie do głowy.
2.
Daszekmdn, przypomnij nam na blogu jedno lub kilka najmilszych wspomnień z prawie 6-letniej już historii Eltena. :)
3.
Magmar, pokaż nam piosenkę, którą uważasz za kompletną żenadę i napisz o niej przynajmniej trzy dobre rzeczy. :)
Z góry dziękuję.
Jak to komu? a kto mnie nominował?
--Cytat (Julitka):
Nie, to nie, nikt nie przymusza.
Ale komu odmawiasz? :)
--Cytat (djkrissu):
W związku z ostatnimi posunięciami dawida wobec mnie, odmawiam. szczegóły na moim blogu w ostatnim wpisie.
--Koniec cytatu
--Koniec cytatu
--Cytat (Julitka):
Nie, to nie, nikt nie przymusza.
Ale komu odmawiasz? :)
--Cytat (djkrissu):
W związku z ostatnimi posunięciami dawida wobec mnie, odmawiam. szczegóły na moim blogu w ostatnim wpisie.
--Koniec cytatu
--Koniec cytatu
na mojim blogu przeczytalam, zektos teskni za mojimi wpisami audio. NO wiec .. ma ktos jakies pomysli?
Chciałbym nominować Elanor. Chodzi o napisanie rozprawki na temat wyższości książki Anhar nad Harrym Potterem.
Trudne stawiasz wyzwania. :)
--Cytat (dariusz.1991):
Chciałbym nominować Elanor. Chodzi o napisanie rozprawki na temat wyższości książki Anhar nad Harrym Potterem.
--Koniec cytatu
--Cytat (dariusz.1991):
Chciałbym nominować Elanor. Chodzi o napisanie rozprawki na temat wyższości książki Anhar nad Harrym Potterem.
--Koniec cytatu
--Cytat (dariusz.1991):
Odmówił mi, ponieważ poprosiłem, żeby napisał wiersz w którym opisałby wszystko to , co Dobrego 'dawid zrobił dla eltena i środowiska niewidomych. Takie antidotum na ostatnie blogowe wpisy.
--Koniec cytatuOdmówiłem i owszem, pnieważ poraz kolejny chociaż myślałem, że sprawa się skończyła, to jednak dawid pokaał, że nie niesłusznie mnie poraz kolejny baując za fakt, że nie zaglądałem na eltena, ale to temat na nie na ten wątek. Wszystko jest na moimblogu na ten temat. I tyle w tej spraie.
Edited
co nie zmienia faktu ze było Cię słychać w pewnym ostatnio zrobionym wpisie marchewy na forum z konta koronawirus i może stąd to wyszło.
A jeśli było jakieś podejrzenie, to dla czego nikt nie napisał do mnie na prv w celu wyjaśnienia sprawy, znając moje stanowisko w tej sprawie?