Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Previous 10 / 55 Next

Paulinux

#181 ·

Edited
Uff, w końcu udało mi się napisać te ponad 10000 znaków. Inaczej mówiąc, nominacja od Monstricka na moim blogu już jest.
Happy hacking

Bartek1

#182 ·

To ja nominuje skrzypeńkę do nagramia materiału o historii skrzypiec.
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

djsenter

#183 ·

A ja akurat zostałem nominowany do zrobienia let's playa dowolnej gry, albo ewentualnie jakiegoś podkładu czy beata, ale w sumie ani jednego ani drógiego nie mogę zabardzo zrobić z przyczyn technicznych, więc za 2 tygodnie;xD
Senter San

monstricek

#184 ·

Fajnie. Idę czytać.
--Cytat (Paulinux):
Uff, w końcu udało mi się napisać te ponad 10000 znaków. Inaczej mówiąc, nominacja od Monstricka na moim blogu już jest.

--Koniec cytatu

skrzypenka

#185 ·

O matko matko, co za nominacja, jeszcze nagranie, no nie :d :d :d
Große Operndiva?

skrzypenka

#186 ·

Tylko, że ja nie umiem takich efektów robić dźwiękowych, jak wy, to co, wyklepać mam jak powstały i kiedy te skrzypce, bo tak z muzyką nie umiem
Große Operndiva?

monstricek

#187 ·

Poprostu opowiedz, to też będzie fajnie.

Bartek1

#188 ·

O właśnie opowiedz.
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

Mimi

#189 ·

Skrzypeńko, dopominałaś się o nominacje, więc się towarzystwo stara jak może. :) ;)
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

Bartek1

#190 ·

Acha i nominuje pajpera do wypisania wszystkich programów kturych używa na komputerze/
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

DJGraco

#191 ·

Łooo toż poleciaaaaaaał.
Lista pewnie będzie duża.

skrzypenka

#192 ·

Haha, no dobra, jeszcze mam jedną do zagrania, muszę napisać opowiadanie o Voldemorcie i terz to o skrzypcach :d
Große Operndiva?

marcysia

#193 ·

nominuję agate d do napisania opowiadania na dowolny temat.
marzenia się spełniają.

marcysia

#194 ·

nominuje kazka do opowiedzenia jak zaczęła się jego przygoda z radiem.
marzenia się spełniają.

kazek5p

#195 ·

Wyzwanie przyjęte. Zostanie wykonane jutro.
Korzystam z okazji i nominuje tomeckiego do wyzwania:
Nagraj i przeczytaj to od tyłu i daj na nagraniu reverse.
Gdy po miastach krąży wirus,
Nie zachowuj się jak świrus,
Tylko zmuś się do wysiłku:
Siedź na tyłku!
Choć przyroda słonkiem nęci,
Fauna ćwierka, kwitną chęci,
Chociaż myśli masz najgłupsze,
Siedź na kuprze!
Choć nie słychać żadnych kroków,
Na ulicach brak jest tłoku,
Więc ty mógłbyś wyjść w zasadzie.
Siedź na zadzie!
Czyś jest młody, czy też stary,
Czy stanowisz fragment pary,
Solo, czy też w większej grupie.
Siedź na dupie.

Bartek1

#196 ·

Ooo Tomecki to masz przechlapane. :DDD
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

skrzypenka

#197 ·

Haha, no, ma przerąbane, ale chciał nominacje, więc mu się uzbierało :d :d :d
Große Operndiva?

wojtas

#198 ·

Jak dobrze, że mnie nikt nie nominuje do robienia letsplay, bo nie umiem prawie w nic grać:d

skrzypenka

#199 ·

A co lubisz i umiesz?
Große Operndiva?

djsenter

#200 ·

On też raczej rapsy, recęzje, wypowiadania się na tematy...
Znam go dobrze, chyba nie będzie miał mi zazłe, że odpowiedziałęm za niego ;XDD
Senter San
Previous 10 / 55 Next