Edytowano
Uff, w końcu udało mi się napisać te ponad 10000 znaków. Inaczej mówiąc, nominacja od Monstricka na moim blogu już jest.
A ja akurat zostałem nominowany do zrobienia let's playa dowolnej gry, albo ewentualnie jakiegoś podkładu czy beata, ale w sumie ani jednego ani drógiego nie mogę zabardzo zrobić z przyczyn technicznych, więc za 2 tygodnie;xD
Fajnie. Idę czytać.
--Cytat (Paulinux):
Uff, w końcu udało mi się napisać te ponad 10000 znaków. Inaczej mówiąc, nominacja od Monstricka na moim blogu już jest.
--Koniec cytatu
--Cytat (Paulinux):
Uff, w końcu udało mi się napisać te ponad 10000 znaków. Inaczej mówiąc, nominacja od Monstricka na moim blogu już jest.
--Koniec cytatu
O matko matko, co za nominacja, jeszcze nagranie, no nie :d :d :d
Tylko, że ja nie umiem takich efektów robić dźwiękowych, jak wy, to co, wyklepać mam jak powstały i kiedy te skrzypce, bo tak z muzyką nie umiem
Poprostu opowiedz, to też będzie fajnie.
Acha i nominuje pajpera do wypisania wszystkich programów kturych używa na komputerze/
Haha, no dobra, jeszcze mam jedną do zagrania, muszę napisać opowiadanie o Voldemorcie i terz to o skrzypcach :d
Wyzwanie przyjęte. Zostanie wykonane jutro.
Korzystam z okazji i nominuje tomeckiego do wyzwania:
Nagraj i przeczytaj to od tyłu i daj na nagraniu reverse.
Gdy po miastach krąży wirus,
Nie zachowuj się jak świrus,
Tylko zmuś się do wysiłku:
Siedź na tyłku!
Choć przyroda słonkiem nęci,
Fauna ćwierka, kwitną chęci,
Chociaż myśli masz najgłupsze,
Siedź na kuprze!
Choć nie słychać żadnych kroków,
Na ulicach brak jest tłoku,
Więc ty mógłbyś wyjść w zasadzie.
Siedź na zadzie!
Czyś jest młody, czy też stary,
Czy stanowisz fragment pary,
Solo, czy też w większej grupie.
Siedź na dupie.
Korzystam z okazji i nominuje tomeckiego do wyzwania:
Nagraj i przeczytaj to od tyłu i daj na nagraniu reverse.
Gdy po miastach krąży wirus,
Nie zachowuj się jak świrus,
Tylko zmuś się do wysiłku:
Siedź na tyłku!
Choć przyroda słonkiem nęci,
Fauna ćwierka, kwitną chęci,
Chociaż myśli masz najgłupsze,
Siedź na kuprze!
Choć nie słychać żadnych kroków,
Na ulicach brak jest tłoku,
Więc ty mógłbyś wyjść w zasadzie.
Siedź na zadzie!
Czyś jest młody, czy też stary,
Czy stanowisz fragment pary,
Solo, czy też w większej grupie.
Siedź na dupie.
Haha, no, ma przerąbane, ale chciał nominacje, więc mu się uzbierało :d :d :d
Jak dobrze, że mnie nikt nie nominuje do robienia letsplay, bo nie umiem prawie w nic grać:d
A co lubisz i umiesz?