Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 9 / 55 Następna

Mimi

#161 ·

Martinus przyjął wezwanie. Powiem tylko tyle: będzie wierszowane i na pewnym motywie oparte.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

Zuzler

#163 ·

Monia 01 dostała ode mnie do wyboru lub zrealizowania na raz, jak woli, 2 zadania. Wygląda, że się podejmie.

skrzypenka

#164 ·

Napisałam do Tygrysicy, zobaczymy, czy się odezwie.
Große Operndiva?

Julitka

#165 ·

Niniejszym nominuję Papierka, żeby też opowiedział coś o swoich studiach. Niekoniecznie, jeżeli nie chce, o przedmiotach, ale o całej tej otoczce studenckiej. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#166 ·

A w osobnym poście, żeby nie było, do tego samego zapraszam Syntezatora.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

tomecki

#167 ·

A ciekawe, czy ktoś mnie coś nada.

skrzypenka

#168 ·

Tomecki, pewnie, z radością cię nominuje, możesz nam pokazać na blogu, jakie ulubione zabawki ma Martynka i pokazać, jak grają.
Große Operndiva?

tomecki

#169 ·

Ok, ale to za jakiś czas, bo teraz Dorka z dziećmi w górach, a ja na stanowisku ze względu na pracę zostałem. Będę pamiętał i jak się spotkamy to nagram.

Monia01

#170 ·

A to zrobiłeś, Tomecki? :)


--Cytat (Julitka):
@Monstricek Opowiedz na blogu coś o sobie. Tak po prostu.
Ja jeszcze nominowałam pajpera, ale na razie cisza.
I jeszcze nominuję Talpę, żeby... w ciągu najbliższego miesiąca pojawiły się 3 wpisy na jego blogu. Jakiekolwiek. I Armanda, żeby zaśpiewał nam tę włoską piosenkę, którą tak lubi.
Nominuję też Elanor, żeby zrobiła nam taką blogową pogadankę, jak robiła kiedyś, z kuchennym krzątaniem się.
I Tomeckiego, żeby napisał nam, jak to jest egzystować z trzema babami w domu, czyli wpis o życiu codziennym.
Nominuję niniejszym Żywka, żeby napisał wpis pogodny w charakterze, ale jednocześnie szczery i prawdziwy.
Nominuję też Ambuloceta, żeby również, jak ja, opowiedział coś o swoich studiach.

--Koniec cytatu
***
🇺🇦 🇵🇱

tomecki

#171 ·

Kiedyś chyba coś o sobie napisałem. To się chyba nazywa "był sobie Tomuś"

Julitka

#172 ·

Tomecki, nie chodziło mi o "Był Sobie Tomuś"; przecież tyle się w Twoim życiu zmieniło od urodzenia Oli... Po prostu fajnie byłoby, jakbyś opisał, jak to jest z trzema babami, w tym z dwujką dzieciaków. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

balteam

#173 ·

Julitko, daj mu spokuj, przecież nie może złego słowa na baby powiedzieć, zwłaszcza jak są 3:D
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

skrzypenka

#174 ·

Hahaha no no, no właśnie, nie może. xdd
Große Operndiva?

tomecki

#175 ·

Próbowałem nagrać wpis i teoretycznie się nagrał, ale pusty.

skrzypenka

#176 ·

No właśnie widziałam kurcze
Große Operndiva?

Julitka

#177 ·

Nagrywaleś wprost na Eltenie @Tomecki? To do Ciebie niepodobne! :)
A do reszty: Czy ja powiedziałam, że musi jakieś złe słowo powiedzieć? Chciałam, żeby w ogóle powiedział, bo milczy!
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

tomecki

#178 ·

Stwierdziłem, że taki wpis lajtowy to sobie mogę nagrać, ale widocznie nie.

skrzypenka

#179 ·

Biedrona miała ode mnie drugie wyzwanie, żeby coś zaśpiewała i jest już na jej blogu nagranie.
Große Operndiva?

skrzypenka

#180 ·

Tomecki, bo musisz sobie ustawić mikrofon chyba do tego nagrywania, żeb dobrze działało i nie było pustki, tam gdzieś w narzędziach eltenowych to chyba jest
Große Operndiva?
Poprzednia 9 / 55 Następna