Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 11 / 55 Następna

tomecki

#201 ·

Problem w tym,e u mnie pamięć dziurawa i za cholerę od jednego kopa się tego nie naumiem. Mogę albo montować albo poczekacie miesiąc. :ddd

tomecki

#202 ·

Ale żeby nie było, zaraz leci post z zabawkami Martynki.

skrzypenka

#203 ·

Ooo super, cieszę się. :)
Große Operndiva?

marcysia

#204 ·

Ja nominuje tomeckiego do skomponowania czegoś nowego na bloga.
marzenia się spełniają.

tomecki

#205 ·

Uff! Nominacja od Kazka wykonana.

marcysia

#206 ·

to już gratuluje przed wysłuchaniem.
marzenia się spełniają.

djsenter

#207 ·

Nominacja Titomatona ukończona, szybki let's play jednak się udał.
Więc zapraszam;xD
Senter San

DJGraco

#208 ·

Z moją nominacją mogą być małe opóźnienia, gdyż ostatnio nie mam zbytnio wolnego czasu ze względu na zdalną naukę.

Julitka

#209 ·

Ej, to niegłupie jest z tymi programami, ale faktycznie chyba będzie tego sporo.
Dołączam się i jeszcze poproszę krótki opis tych mało oczywistych.
--Cytat (DJGraco):
Łooo toż poleciaaaaaaał.
Lista pewnie będzie duża.

--Koniec cytatu
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

kazek5p

#210 ·

Tomecki swoją nominacje wykonał genialnie.
Właśnie o to mi chodziło.
Nominacja zaliczona :)
Czas na mnie.
Zrobie to w przeciągu kilku godzin.

skrzypenka

#211 ·

Idę słuchać :d
Große Operndiva?

skrzypenka

#212 ·

powiedzcie mi, pytanie techniczne, jak i w czym połączyć dwie ścierzki? czyli, moje gadanie i muzykę i potem, jak dołączyć na koniec tych ścieżek kolejną i czym?
Große Operndiva?

balteam

#213 ·

Zrobiona nominacja od Djsentera, gram tylko nożem i mieczem w undead assault.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

patrykkubaszczyk

#214 ·

A ja nominuje Dasza, DJa graco, i Sentera,
Zrópcie słuchowisko koty rozrabiaki.

djsenter

#215 ·

ło bożż, i co panowie? Próbujemy?
Senter San

Agata.d

#216 ·

Ja nominowałam Kat do napisania opowiadania dowolnej długości o tematyce z gry o tron z udziałem ulubionej postaci, zgodziła się!
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Agata.d

#217 ·

Nominowałam też Skrzypenkę do opowiedzenia jakiegoś smutnego, lub stresującego wydarzenia z czasów szkolnych.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

patrykkubaszczyk

#218 ·

Agato, a ja ciebie, do zamiałczenia i wżucenia tego na bloga.

Agata.d

#219 ·

Przyjmuję wyzwanie :-)
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

daszekmdn

#220 ·

Yy? Ty masz serio Patryk ładnie mówiąc dziwne pomysły.
Nie wiem, tytuł słuchowiska taki jak jakiejś bajki dla dzieci, z resztą słuchowisko o kotach? Nie mam tyle dźwięków, a po za tym co można wymyślić w tym temacie? Jakiekolwiek słuchowisko to i zrobić można, ale takie? HM.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 11 / 55 Następna