Problem w tym,e u mnie pamięć dziurawa i za cholerę od jednego kopa się tego nie naumiem. Mogę albo montować albo poczekacie miesiąc. :ddd
Ooo super, cieszę się. :)
Z moją nominacją mogą być małe opóźnienia, gdyż ostatnio nie mam zbytnio wolnego czasu ze względu na zdalną naukę.
Ej, to niegłupie jest z tymi programami, ale faktycznie chyba będzie tego sporo.
Dołączam się i jeszcze poproszę krótki opis tych mało oczywistych.
--Cytat (DJGraco):
Łooo toż poleciaaaaaaał.
Lista pewnie będzie duża.
--Koniec cytatu
Dołączam się i jeszcze poproszę krótki opis tych mało oczywistych.
--Cytat (DJGraco):
Łooo toż poleciaaaaaaał.
Lista pewnie będzie duża.
--Koniec cytatu
Tomecki swoją nominacje wykonał genialnie.
Właśnie o to mi chodziło.
Nominacja zaliczona :)
Czas na mnie.
Zrobie to w przeciągu kilku godzin.
Właśnie o to mi chodziło.
Nominacja zaliczona :)
Czas na mnie.
Zrobie to w przeciągu kilku godzin.
Idę słuchać :d
powiedzcie mi, pytanie techniczne, jak i w czym połączyć dwie ścierzki? czyli, moje gadanie i muzykę i potem, jak dołączyć na koniec tych ścieżek kolejną i czym?
A ja nominuje Dasza, DJa graco, i Sentera,
Zrópcie słuchowisko koty rozrabiaki.
Zrópcie słuchowisko koty rozrabiaki.
Ja nominowałam Kat do napisania opowiadania dowolnej długości o tematyce z gry o tron z udziałem ulubionej postaci, zgodziła się!
Nominowałam też Skrzypenkę do opowiedzenia jakiegoś smutnego, lub stresującego wydarzenia z czasów szkolnych.
Agato, a ja ciebie, do zamiałczenia i wżucenia tego na bloga.