Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 8 / 87 Next

pjetia

#141 ·

Mojsior! A włączyłeś światła? TCas? Przecież to podstawa na początek lotu! Ja ustawiłem tak, że nie wyjeżdżam z hangaru, bo mi się nie chce.
Ktoś tu pisał, że światłas są niepotrzebne! Bzdura! Jedź sobie teraz autem bez świateł między 6 a 22. Ciekawe co niebiescy Ci na to powiedzą. W samolocie musisz mieć włączone:
shift s, shift f, shift b, ctrl-shift-q, ctrl-shift-s, ctrl-shift-c, ctrl-shift-v,ctrl-shift-p.
W samolotach pierwszej kategorii, czyli zadania od 00 do 0.9 paliwo na start to 100. Poza tym, o ile dobrze zrozumiałem, ktoś tu lata na miarach angielskich. No skoro chce sobie utrudniać życie...
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

hryniek

#142 ·

Nie są w dzień potrzebne, bo ja tak i owszem latałem nie raz. Nawet w tutorialach było o tym wspominane.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

hryniek

#143 ·

ale w rl i owszem... Nie spotkalem się z przypadkiem żeby nie były włączane. Zawsze na checklistach to jest.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

pjetia

#144 ·

to ciekawe co piszesz, bo ja dziś bez świateł się rozbiłem.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

hryniek

#145 ·

MOże się godziny w którejś aktualizacji zmieniły, ale ja dzisiaj wtedy co testowałem spokojnie leialem na 10k metrów i gdyby nie śmiesznawy transporder to bym doleciał.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

pjetia

#146 ·

Spróbuję. To by była totalna niedoróbka!
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

hryniek

#147 ·

Ta gra ma tyle wspólnego z realizmem... DLaczego przy awarii systemu ciśnienia ja mam lądować gdzie kolwiek zamiast obniżyć wysokość ustawić PAN, czy PAM w każdym razie 7707 na transporderze i spokojnie wylądować na najbliższym lotniszczu.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

pjetia

#148 ·

a skąd Ci się wzięło 7077, skoro tu jest 121,5?
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

zywek

#149 ·

Ludzie, Ludze.
Światła. Po co wamświatła w EF poniżej godziny 22? Nie są poczebne.
Zaraz stestuję to Polskie EF

pjetia

#150 ·

To już zostało ustalone. Napisałem że spróbuję.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

mojsior

#151 ·

hmm napisałem że popełniłem błąd i tych rzeczy nie włączyłem już wszystko rozumiem

hryniek

#152 ·

7707 na transporderze czy jak to tam jest oznacza dla kontroli, że masz awarię, możliwe, że dodatkowo ustawia się też na radiu a właściwie na drugim 121,5, ale tutaj jest za dużo uproszczeń, chociaż z drugiej strony to chyba pisze jedna osoba, więc....
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

Celtic1002

#153 ·

No ja sie bez świateł rozbiłam dziś, a leciałam koło szesnastej.
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

hryniek

#154 ·

Nie wiem, może coś pozmieniali, jest prosty test żeby to sprawdzić jak nie miałąś włączonych i otwarta byłą kabina i ci się darli tam t rzeczywiście moglo tak się wydarzyć, z resztą aaahhhh... To jest takie wszystko surrealistyczne, dlaczego ja mam bez świateł zderzyć się niby z czymś, przecież od tego mam t-cas żeby tenna 45 s tak jest oczywiście w rl wykrył ruch i ewentualnie nakazał mi zwięszenie wysokości, lub jej obniżenie. To jest tak troszku wszystko na siłę pododawane. No jest ten t-cas, ale... On powinien działać jeżeli już to najczęściej w przestrzeni niekontrolowanej, a nie gdzie kontrola tym ruchem powinna zarządzać.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

daszekmdn

#155 ·

Widziałem przed chwilą Polską wersję. Fajnie zrobione. :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

hryniek

#156 ·

A ja się muszę poskarżyć na stewardessę, która się podpisuje tutaj jako Fiomiteam. Skarga generalnie tyczy się nienależytego wypełniania obowiązków.
Wszystko zaczęlo się na eleganckim lotnisku EPWA w Warszawie, leciałem sobie do Litwy, oczywiście nie moglem sobie załątwić... czegoś mocniejszego, bo akurat dilera nie było na mieście. No, ale pilot powinien być przytomny. Postanowiłem w pewnym momencie poprosić o kawę.
Zero współpracy ze mną. Ze, ro! I ja Wam móię: Ogarnijcie to dziewczę, bo do póki ja tu jestem kapitanem... Takiej niesurbodynacji nie będę tolerował. Ja rozumiem, gdyby pionowy statecznik odpadł... Jeszcze bym wybaczył, ale bezpodstawne narażanie mnie na odwodnienie i zaśnięcie za sterami.... TOż to się w głowie nie mieści. :D :D :D :D
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

daszekmdn

#157 ·

Hahaaaaa rozwala system.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

kacper10

#158 ·

hej nie wiem czy ja robie coś źle, ale wszystko mam po włączane jestem na pasie ale nie moge podnieść nosa samolotu.

piter9521

#159 ·

Bo w samolotach pierwszej kategorii możesz podnieść dopiero jak się rozpędzisz do obecnej prędkości startowej.

Celtic1002

#160 ·

Dzisiaj będę próbować się nie rozbić. Zobaczymy, czy dam radę. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska
Poprzednia 8 / 87 Next