Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 9 / 87 Next

pjetia

#161 ·

Takie małe pytanko: są 4 muzyczki, które słyszycie przy starcie gry i podczas wybierania opcji, w tym dwie nowe. Które się wam najbardziej podobają?
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

Celtic1002

#162 ·

Hm. Bo ja wiem? Jedna to taka discopolowa. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

daszekmdn

#163 ·

Dało by sie zrobić portable?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

hryniek

#164 ·

oczywiście, nawet pod wine działa elegancko umie wykryć profil itp.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

kacper10

#165 ·

hej mam pytanko.
Jak lece to w dwuch ostatnich mmisjach które robiłem zawsze po starcie przez cały lot mam jakiś alarm pika jakoś dziwnie a nic nie mówi.
Ktoś wie co to może być?

fantasma467

#166 ·

Zrobił ktoś może podcast z tą polską wersją? Dawno nie latałam a dużo zmian.

hryniek

#167 ·

@Kacper10: nie masz za dużego/małego wychylenia nosa czasem?
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

daszekmdn

#168 ·

@Fantasma467 postaram się nagrać letsplay na dniach.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

hryniek

#169 ·

A ja to mółbym zrobić nawet dzisiaj, ale... CHciałbym coś najpierw o waszych oczekiwaniach, którymi samolotami: czy kategorii 1 czy dwa, czy 3, czy mają być to misje, czy dowolny lot po prostu z obslugą..
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

piter9521

#170 ·

Wszystko jest na kanale na yt, którego link podałem.

mojsior

#171 ·

najlepiej to zrób taki z podstawami najlepiej na nowym profilu

daszekmdn

#172 ·

Takie robię ja np już 2 odcinki są :D ale to na 2 różnych wersjach, na Polskiej jeszcze nie ma, ale w zasadzie nie wiem czym się takowa różni od tej standardowej po za językiem i podmianą kilku dźwięków.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

hryniek

#173 ·

SKróty są te same, więc te angielskie się jak najbardziej sprawdzą. Tam nic właściwie nie ma co adaptować.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

daszekmdn

#174 ·

Chciałbym i ja swoją cegiełkę dołożyć do spolszczenia. W jaki sposób wygląda nagrywanie np dispathera? Czy wysyłam gdzieś czyste próbki audio a ktoś je modyfikuje czy mam sam?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

piter9521

#175 ·

Nagrywasz czyste próbki, a potem dalej ogarniamy.

daszekmdn

#176 ·

Coś mi po instalacji nie dziala, nainstalowalem na obecną wcześniej:
---------------------------
Eurofly.exe - Błąd aplikacji
---------------------------
Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.
---------------------------
OK
---------------------------
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mojsior

#177 ·

to ja nainstalowałem na angielską i śmiga, chyba że w najnowszej wersji potrzeba nowszych bibliotek visual c typu 2017, ja to raczej takie komponenty staram się aktualizować

daszekmdn

#178 ·

Po całkowitym reinstalu działa.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Celtic1002

#179 ·

A ja zrobiłam w końcu dwa loty i się nie rozbiłam. :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

daszekmdn

#180 ·

A ja czekam bo od kilkunastu minut mówi że pasy zajęte.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Previous 9 / 87 Next