A podacie ktoś adres strony?
A u mnie poszło elegancko, a przecież nie powinno, bo... Grzeszę przeciwko samemu WIndowsowi nie używając optymalizatorów. Wgl nowe intro zrobili.
Ej, wgl część dźwięków jest podmieniona, nie chodzi mi o mowę. CIekawi mnie czy to jest dla polskiej wersji tak, czy ogólnie.
WIecie co? Podoba mi się to, więc FSX chyba na jakiś czas w odstawkę pójdzie. Trochę to w najbliższym czasie pomęczę tak wam powiem w tajemnicy.
a podobno ma się pojawić eurofly 3 które ma mieć więcej realizumu zobejrzymy co tam z tygo wyjdzie
swoją drogą takie pytanie co trzeba zrobić żeby móc testować bety przyszłe bo ja eurofly 3 chciałbym testować
Straszna rzecz się stała. Nie pamiętam skrótów do gr i tego, co w jakiej kolejności się robiło. Jakiś poradnik gdzieś jest?
Nie działa mi skrót ctrl plus Swhift plus S do komunikacji z wieżą.
Ok, już działa. Ctrl plus sfifht plus F.
Spoko spoko. Thx. Tak dawno nie grałam, a widzę, że tyel rzeczy nowych doszlo, żeuuu.
NO ja się rozbiłem, a miałem takie fajne staty, eh te neszczęsne arcade, sekundę za pźno transporder zmieniłem, bo coś mi nie dzialało, powinni plan anulować, a nie... A z resztą w rl transporder ustawiasz tylko raz.
Wiecie, co w tej wersji jak gram od nowa to nie wiem jak na początku wystartować. I czy tylko 100 paliwam dolecę?