Na listach dyskusyjnych się ciągle dyskutuje, z resztą wystarczy przeczytać historię projektu i dowiedzieć się, że to takim pełno prawnym symulatorem nie będzie. TO jest gra dla tzw. zwykłego użytkownika. Tam się musi coś ciągle dziać, a to t-cas co chwilę, a to coś, generalnie no... wszystko musi być dobrze i nie inaczej zrobione żeby polecieć, to ma się nie nudzić, bo symulatory są raczej nudne i dlatego skierowane do konkretnej grupy osób, przez dużą część lotu nic się może zupełnie nie dziać, a ponad to w pewnych momentach potrafią przytloczyć natłokiem informacji, bo tu musisz ustawić ILs, tu słuchać co kontrola mói do CIebie i odróżnić od tego co jest do innych, reagować na to co mówią do CIebie, ponad to pilnować parametrów lotu, no i jak masz na ręcznym sterowaniu radio reagować na transmisje i przelączać częstotliwości i reeagować czasem na nieprzewidziane sytuacje np. przeciągnięcie czy awarie, których może być ok 170 w niektórych samolotach od tych bardzo poważnych, do tych o minimalnym znaczeniu typu: Utrata jednego systemu hydraulicznego. Troszkę tego jest. I na pewno tematu nie wyczerpałem.
pojawiła się polska wersja eurofly, aby działała musimy pełny instalator pobrać ze strony, nie wiem bo nie sprawdzałem jeszcze jakie to spolszczenie jest.
hmmm wygląda na to że sobie nie sprawdzę próbuję trzeci raz od nowa pobierać eurofly a zamiast gry pobieram setup warzący jakieś 17 mb a gdy próbuję to zainstalować otrzymuje komunikat setup are corrupted, nie wiem o co chodzi.
Moja koleżanka też bierze udział w spolszczeniu. Chętnie bym sobie pobrała, skoro jest. :)
Cześć. Moim zdaniem coś jest nietak z wersjami. Jest wersja oficjalna 2.0.12, a w centrum pobierania jest wersja 2.0.10, może chodzi o jakiś certyfikat... Ktoś ma inny system niż 10?
Co ciekawsze u niektórych ten setup idzie na win 7, u niektórych na win 7 nie idzie, a u mnie na win 10 nie idzie. No to sobie nie pogram, bo właśnie odinstalowałem całą grę i kupa!
to Znaczy kiedy dziś rano pobierałem plik pobierał się pełen instalator aż do pewnego momentu kiedy pobieranie się zerwało a potym pobierał się plik który miał jakieś17 mb a teraz gdzieś dochodzi do 70 mb, wygląda na to że instalator jest uploadowany od nowa albo coś się uszkodziło.
Generalnie wygląda na to, że instalator powinien mieć około 900 mega i dlatego wyskakują błędy. Dajcie znać, jeśli komuś uda się zainstalować. Dzięki.
No to już wszystko jasne. Autor nie wiedzieć czemu na nowo uploaduje plik. może do wieczora skończy się wgrywać, bo jakiś dziwnie wolny ma swój serwer.
ELegancko sie pobralo, teraz juz w eleganckim kreatorku jestem i tak musialem reinstalke zrobic. I nawet jest po Polsku.