Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 32 / 87 Next

tajan1991

#621 ·

znowu te same błędy już powiem brzytko z dupy robi mu się rozbicie z powodu za bardzo uniesionego nosa, dwa razy pod żąd. Zaczyna mnie to wyprowadzać z równowagi.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#622 ·

o a teraz jeszcze lepiej, wszystko do startu przygotowane prędkość w pożądku, nos uniesiony na dwanaście wysokość ustawiona na 500 i co?
nie nabrał nośności i się rozbiłem. Po czym gra się zawiesiła dokumentnie.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#624 ·

oczywiście że wysunąłem
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#625 ·

to jedna z pierwszych rzeczy jakie robię po uruchomieniu silników, po za tym zaraz po tym zdażeniu nastąpiło totalne zwieszenie.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#627 ·

inne pytanie, czy jest sposób na to by dowiedzieć się jakiej kategorii jest nasze docelowe lotnisko jeszcze przed startem z początkowego?
Jeśli mam przesiadkę gdzieś to chciał bym wiedzieć czy z tego miejsca będę mógł wziąć samolot 3 kategorii czy ostatnie następne lotnisko to trójka.
Prawda jest okruchem lodu.

patras

#628 ·

dlatego właśnie to w tej grze zniechęca mnie jak narazie do grania w euro fly te wysypywanie się praktycznie ciągle

tajan1991

#629 ·

błąd autopilota, zdeżenie z innym samolotem, nie było nawet dźwięku alarmu.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#630 ·

miałem już takie sytuacje.
Prawda jest okruchem lodu.

piter9521

#631 ·

Nie wiem jak to się u was dzieje, ale ja latam bez problemów. Ciekawe co się dzieje, że u jednych działa, a u innych nie koniecznie.

tajan1991

#632 ·

nie wiem może to od systemu zależy, to tylko hipoteza ale to może jedyne rozwiązanie. Ja miałem takie cyrki od począdku. Wom7 64bit procek intel core I7 6 skylake 32gb ddr gra jest na ssd
Tak samo zaraz po instalacji przestał mi działać skrót otwierania i zamykania drzwi w hangarze to też muszę zaczynać na miejscu parkingowym.
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#633 ·

zderzyłeś sie z samolotem bo niewpisałeś kodu transpondera

tajan1991

#634 ·

jak nie, oczywiście że wpisany
Tego pilnuje tym bardziej że leciałem na autopilocie. Inna rzecz że wtedy nie dostałem polecenia od wierzy na znirzanie się, nie raz tak się zdarzało. Samemu trzeba było wdrażać procedury wierza odzywała się dopiero 2 km od lotniska.
Prawda jest okruchem lodu.

zywek

#635 ·

Bo tam są błędy z tymi wierzami nie zawsze są sample odtwarzane.

tajan1991

#636 ·

no jeśli tak, to jak by co to tym bardziej nie jest moja wina i ile ja już ludzi po zabijałem nie z mojej winy, no co by nie poeiedzieć gra mi rozwala statystyki.
Po to mi trójki były potrzebne, by mieć pewność, że ewentualna katastrofa nie będzie spowodowana przeze mnie.
Prawda jest okruchem lodu.

zywek

#637 ·

shift+t czasem patrz jak wylecisz poza obszar kontrolowany albo coś i tam jak Ci się zmieni to musisz wpisać od nowa.

tajan1991

#638 ·

dobra ok. dzięki zobaczymy czy mu to pomoże
Prawda jest okruchem lodu.

mojsior

#639 ·

niestety to o czym mówicie to jest prawdą dlatego ja narazie porzuciłem eurofly.

tajan1991

#640 ·

postaram się jakoś dotrzeć do końca fabuły chociaż.
Prawda jest taka, że gdyby pracowała nad tym większa ilość ludzi jak pisałem wcześniej tak to robimy w symulatorze, to Stefanowi było by lżej. Może i być tak że już się wypalił, to się zdaża.
Prawda jest okruchem lodu.
Previous 32 / 87 Next