znowu te same błędy już powiem brzytko z dupy robi mu się rozbicie z powodu za bardzo uniesionego nosa, dwa razy pod żąd. Zaczyna mnie to wyprowadzać z równowagi.
o a teraz jeszcze lepiej, wszystko do startu przygotowane prędkość w pożądku, nos uniesiony na dwanaście wysokość ustawiona na 500 i co?
nie nabrał nośności i się rozbiłem. Po czym gra się zawiesiła dokumentnie.
nie nabrał nośności i się rozbiłem. Po czym gra się zawiesiła dokumentnie.
to jedna z pierwszych rzeczy jakie robię po uruchomieniu silników, po za tym zaraz po tym zdażeniu nastąpiło totalne zwieszenie.
inne pytanie, czy jest sposób na to by dowiedzieć się jakiej kategorii jest nasze docelowe lotnisko jeszcze przed startem z początkowego?
Jeśli mam przesiadkę gdzieś to chciał bym wiedzieć czy z tego miejsca będę mógł wziąć samolot 3 kategorii czy ostatnie następne lotnisko to trójka.
Jeśli mam przesiadkę gdzieś to chciał bym wiedzieć czy z tego miejsca będę mógł wziąć samolot 3 kategorii czy ostatnie następne lotnisko to trójka.
dlatego właśnie to w tej grze zniechęca mnie jak narazie do grania w euro fly te wysypywanie się praktycznie ciągle
Nie wiem jak to się u was dzieje, ale ja latam bez problemów. Ciekawe co się dzieje, że u jednych działa, a u innych nie koniecznie.
nie wiem może to od systemu zależy, to tylko hipoteza ale to może jedyne rozwiązanie. Ja miałem takie cyrki od począdku. Wom7 64bit procek intel core I7 6 skylake 32gb ddr gra jest na ssd
Tak samo zaraz po instalacji przestał mi działać skrót otwierania i zamykania drzwi w hangarze to też muszę zaczynać na miejscu parkingowym.
Tak samo zaraz po instalacji przestał mi działać skrót otwierania i zamykania drzwi w hangarze to też muszę zaczynać na miejscu parkingowym.
jak nie, oczywiście że wpisany
Tego pilnuje tym bardziej że leciałem na autopilocie. Inna rzecz że wtedy nie dostałem polecenia od wierzy na znirzanie się, nie raz tak się zdarzało. Samemu trzeba było wdrażać procedury wierza odzywała się dopiero 2 km od lotniska.
Tego pilnuje tym bardziej że leciałem na autopilocie. Inna rzecz że wtedy nie dostałem polecenia od wierzy na znirzanie się, nie raz tak się zdarzało. Samemu trzeba było wdrażać procedury wierza odzywała się dopiero 2 km od lotniska.
no jeśli tak, to jak by co to tym bardziej nie jest moja wina i ile ja już ludzi po zabijałem nie z mojej winy, no co by nie poeiedzieć gra mi rozwala statystyki.
Po to mi trójki były potrzebne, by mieć pewność, że ewentualna katastrofa nie będzie spowodowana przeze mnie.
Po to mi trójki były potrzebne, by mieć pewność, że ewentualna katastrofa nie będzie spowodowana przeze mnie.
shift+t czasem patrz jak wylecisz poza obszar kontrolowany albo coś i tam jak Ci się zmieni to musisz wpisać od nowa.