no znalazłem już sposób na tą nieszczęsną sacharę.
mam pytanie co zrobić by eurofly jak odpale gre żeby nie powtarzał 2 razy tej samej kfesti np certyfikat certyfikat?
ja mam inne spostrzeżenie, autopilot nie działa tak jak powinien, teoretycznie powinien omijać buże?
Nie robi tego, specjalnie sprawdziłem i skończyło się to rozbiciem.
Nie robi tego, specjalnie sprawdziłem i skończyło się to rozbiciem.
no wiem chodzi o to że specjalnie ją zaznaczyłem żeby to zweryfikować przed lotem specjalnie patrzyłem na readme i jak byk jest że powinny mijać. Specjalnie siedziałem z założonymi rękami i czekałem, no i nic. Rozbił się. To trzeba by zgłosić.
kiedyś autopilot omijał burze a co z moim pytaniem czy da siee coś zrobić by gadacz niepowrtarzzał 2 razy tej samej sekfencji?
nie słyszałem o sposobie na to, irytuje to trochę ale nie mogę znaleźć odpowiedniego ustawienia w opcjach a i w readme nie ma wzmianki o tym.
A możecie dokładniej to powtarzanie opisac? Teraz nie ma co zgłaszać, bo i tak stefan z tym nic nie zrobi. Taka jest smutna prawda.
mnie to tak nie irytuje jak generała, po prostu karzdą kwestię np z specyfikacji lotu pod ctrl enter powtaża np. certyfikat certyfikat, jak sobie uruchomisz i posłuchasz to zobaczysz o czym mówimy, ale mówię nie jest to jakieś bardzo ważne, są sprawy ważniejsze.
Aaa! Rozumiem. To jest właśnie różnie. Też na to zwróciłem uwagę, ale u mnie nie ma tego w każdej misji. No ale tak jak mówię, nie ma sensu zgłaszanie tego, choć ja to poruszę tam, gdzie trzeba i jak będę miał jakąś odpowiedź, dam tu znać.
Rozumiem.Aaa!
Rozumiem.Aaa!
no mnie bardziej obecnie zastanawia ten autopilot, jak bym mugł sobie wypadki resetować żeby mi się nie liczyły w statystyce to bym się temu bardziej przyjżał
amnie pietia zastanaawia czy sztefan da certyfikat na samolot nadzwienkowy tupolew 144
Nie mam zielonego pojęcia, co robi sztefan i dlaczego tak powoli. Oficjalny komunikat, który jest nieoficjalny :) głosi, że eurofly 3 zostanie wydany w pierwszej połowie 2020 roku. Mhm, a kaktus mi korzenie zapuszcza na dłoni
No nie wiecie co się dzieje tam za kurtyną, i co Stefan zamierza zrobić. Dołóżcie jeszcze do tego fakt, że ma on swoje życie i swoje sprawy, jest księdzem czy jak to tam się w protestantyźmie nazywa to też cóż... trzeba czekać.
Mimo, że to nie mój gatunek gry to trzymam mocno kciuki za jej rozwój.
Mimo, że to nie mój gatunek gry to trzymam mocno kciuki za jej rozwój.
wiecie co by byłofajne? to by wszystkie samoloty niewaażne od kategori miały auto pilota np taki convair cv 580 ma autopilota
no też to zauważyłem, wiele z samolotów które są jako dwójki są nie realnie zrobione właśnie z powodu tego że tak na prawdę to one są bardziej zaawansowane.
Ja napiszę tak: Swoje życie każdy ma. Gra jest free, więc faktycznie, nie ma co jakoś za bardzo psioczyć, ale dlaczego jest tak prawie zawsze, że najpierw wychodzą gry audio, które mają ogromny potencjał, a potem to zostaje albo spowolnione do jakichś ślimaczych temp, albo kompletnie zarzucone? Weźmy serce zimy, które miało ogromny potencjał. Eurofly ma niesamowite możliwości, a jakoś mam wrażenie, że nie dość, że wersja druga mogłaby być którąś bet, bo trudno nazwać to wersją stabilną, to nie jest rozwijana już w takim tempie jak była. Prywatne życie prywatnym życiem. Ma je każdy z nas.