Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 31 / 87 Next

tajan1991

#601 ·

no znalazłem już sposób na tą nieszczęsną sacharę.
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#602 ·

mam pytanie co zrobić by eurofly jak odpale gre żeby nie powtarzał 2 razy tej samej kfesti np certyfikat certyfikat?

tajan1991

#603 ·

ja mam inne spostrzeżenie, autopilot nie działa tak jak powinien, teoretycznie powinien omijać buże?
Nie robi tego, specjalnie sprawdziłem i skończyło się to rozbiciem.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#605 ·

no wiem chodzi o to że specjalnie ją zaznaczyłem żeby to zweryfikować przed lotem specjalnie patrzyłem na readme i jak byk jest że powinny mijać. Specjalnie siedziałem z założonymi rękami i czekałem, no i nic. Rozbił się. To trzeba by zgłosić.
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#606 ·

kiedyś autopilot omijał burze a co z moim pytaniem czy da siee coś zrobić by gadacz niepowrtarzzał 2 razy tej samej sekfencji?

tajan1991

#607 ·

nie słyszałem o sposobie na to, irytuje to trochę ale nie mogę znaleźć odpowiedniego ustawienia w opcjach a i w readme nie ma wzmianki o tym.
Prawda jest okruchem lodu.

pjetia

#608 ·

A możecie dokładniej to powtarzanie opisac? Teraz nie ma co zgłaszać, bo i tak stefan z tym nic nie zrobi. Taka jest smutna prawda.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

tajan1991

#609 ·

mnie to tak nie irytuje jak generała, po prostu karzdą kwestię np z specyfikacji lotu pod ctrl enter powtaża np. certyfikat certyfikat, jak sobie uruchomisz i posłuchasz to zobaczysz o czym mówimy, ale mówię nie jest to jakieś bardzo ważne, są sprawy ważniejsze.
Prawda jest okruchem lodu.

pjetia

#610 ·

Aaa! Rozumiem. To jest właśnie różnie. Też na to zwróciłem uwagę, ale u mnie nie ma tego w każdej misji. No ale tak jak mówię, nie ma sensu zgłaszanie tego, choć ja to poruszę tam, gdzie trzeba i jak będę miał jakąś odpowiedź, dam tu znać.
Rozumiem.Aaa!
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

tajan1991

#611 ·

no mnie bardziej obecnie zastanawia ten autopilot, jak bym mugł sobie wypadki resetować żeby mi się nie liczyły w statystyce to bym się temu bardziej przyjżał
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#612 ·

amnie pietia zastanaawia czy sztefan da certyfikat na samolot nadzwienkowy tupolew 144

pjetia

#613 ·

Nie mam zielonego pojęcia, co robi sztefan i dlaczego tak powoli. Oficjalny komunikat, który jest nieoficjalny :) głosi, że eurofly 3 zostanie wydany w pierwszej połowie 2020 roku. Mhm, a kaktus mi korzenie zapuszcza na dłoni
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

general39

#614 ·

morze dobrzze że tak puźno zdąąrze głuwnomfabułezrobić

nuno69

#615 ·

No nie wiecie co się dzieje tam za kurtyną, i co Stefan zamierza zrobić. Dołóżcie jeszcze do tego fakt, że ma on swoje życie i swoje sprawy, jest księdzem czy jak to tam się w protestantyźmie nazywa to też cóż... trzeba czekać.
Mimo, że to nie mój gatunek gry to trzymam mocno kciuki za jej rozwój.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

general39

#616 ·

wiecie co by byłofajne? to by wszystkie samoloty niewaażne od kategori miały auto pilota np taki convair cv 580 ma autopilota

Irniss

#617 ·

za łatwo bybylo

tajan1991

#618 ·

no też to zauważyłem, wiele z samolotów które są jako dwójki są nie realnie zrobione właśnie z powodu tego że tak na prawdę to one są bardziej zaawansowane.
Prawda jest okruchem lodu.

pjetia

#619 ·

Ja napiszę tak: Swoje życie każdy ma. Gra jest free, więc faktycznie, nie ma co jakoś za bardzo psioczyć, ale dlaczego jest tak prawie zawsze, że najpierw wychodzą gry audio, które mają ogromny potencjał, a potem to zostaje albo spowolnione do jakichś ślimaczych temp, albo kompletnie zarzucone? Weźmy serce zimy, które miało ogromny potencjał. Eurofly ma niesamowite możliwości, a jakoś mam wrażenie, że nie dość, że wersja druga mogłaby być którąś bet, bo trudno nazwać to wersją stabilną, to nie jest rozwijana już w takim tempie jak była. Prywatne życie prywatnym życiem. Ma je każdy z nas.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

general39

#620 ·

samoloty śmigłowe mają aito pilota myślicie żee w realu prawdziwy pilot bendzie leciał ponad 4000 kilometrów?
Poprzednia 31 / 87 Next