prosze o szybkom oodpowieć mam problem z jednym profilem rzeby sie nie rozbić wyłączył\em kompa awaryjnie i jak odpaliłem gre to kazali mi sie zarejestrować i gra sie uruhomiła odpocządku jak to odzyskać?
Ktoś mnie uprzedził, ale faktycznie nie ma możliwości odzyskania danych. Słuchajcie! Nikt nie powiedział, że ta gra jest szczytem gry i symulatora. Między nami mówiąc, to to powinna być któraś beta, a nie stabilna 2.0
dla mnie ciągle zagatką jest lista samolotów na stronie stefana której nie ma ani w folderku ani w dodatkach nawet. Jeśli samoloty nie są certyfikowane to co robią na jego stronie?
ok. spoko :-) samoloty pobrałem znalazłem stronkę ale ciekawe że przy niektórych jest potpisane certyfikat a przy niektórych nie, za to wszystkie są na stronie. chyba że to jakaś weryfikacja?
kurcze jak minąć sacharę by dostać się do mauretanii? próbuję już po raz czwarty i ciągle mi wchodzi w paradę, londem nie mogę jej pominąć i morzem też nie, próbowałem przepłynąć kanaryjskim do północnego atlantyku bo mauretania graniczy z nim ale no nic z tego.