Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 30 / 87 Następna

pjetia

#581 ·

Poważnie?!!!
Mogę na prv coś spytać?
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

tajan1991

#582 ·

posłałem ci odpowiedź
Prawda jest okruchem lodu.

pjetia

#583 ·

Widziałem, dzięki
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

general39

#584 ·

a czy coś sie dzieje z nowom wersjom? i czy wiadomo wstempnie co w niej bendzie jeśli to nie tajemnica?

general39

#585 ·

prosze o szybkom oodpowieć mam problem z jednym profilem rzeby sie nie rozbić wyłączył\em kompa awaryjnie i jak odpaliłem gre to kazali mi sie zarejestrować i gra sie uruhomiła odpocządku jak to odzyskać?

tajan1991

#586 ·

co to za pomysł z wyłączeniem kompa awaryjnym z powodu rozbicia?
Wyłączasz grę po prostu.
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#587 ·

nieda sie a teraz bende musiał grać odnowa czy da sie jakoś odzyskać tamte dane?

tajan1991

#588 ·

jeśli nie skopiowałeś sobie profilu to raczej nie da się, tak myślę.
Prawda jest okruchem lodu.

pjetia

#589 ·

Z nową wersją obecnie jest przestój. Nie mam pojęcia, kiedy ruszy, bo Stefan średnio się odzywa.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

general39

#590 ·

pietia czy jest morzliwe odzyskanie danych z starego profilu jak sie niemaa kopi?

Kosa12

#591 ·

Nie
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

tajan1991

#593 ·

wspułczuję :-)
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#595 ·

no ja sobie na bierząco kopiuję i profil i historię.
Prawda jest okruchem lodu.

pjetia

#596 ·

Ktoś mnie uprzedził, ale faktycznie nie ma możliwości odzyskania danych. Słuchajcie! Nikt nie powiedział, że ta gra jest szczytem gry i symulatora. Między nami mówiąc, to to powinna być któraś beta, a nie stabilna 2.0
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

tajan1991

#597 ·

dla mnie ciągle zagatką jest lista samolotów na stronie stefana której nie ma ani w folderku ani w dodatkach nawet.
Jeśli samoloty nie są certyfikowane to co robią na jego stronie?
Prawda jest okruchem lodu.

pjetia

#598 ·

Jak będę coś wiedział, dam znać. Pytanie poszło na grupę betatesterów
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

tajan1991

#599 ·

ok. spoko :-) samoloty pobrałem znalazłem stronkę ale ciekawe że przy niektórych jest potpisane certyfikat a przy niektórych nie, za to wszystkie są na stronie. chyba że to jakaś weryfikacja?
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#600 ·

kurcze jak minąć sacharę by dostać się do mauretanii?
próbuję już po raz czwarty i ciągle mi wchodzi w paradę, londem nie mogę jej pominąć i morzem też nie, próbowałem przepłynąć kanaryjskim do północnego atlantyku bo mauretania graniczy z nim ale no nic z tego.
Prawda jest okruchem lodu.
Poprzednia 30 / 87 Następna