Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 29 / 87 Następna

general39

#561 ·

noto mam ją ustawionom a na euro fly ten edrz dalej sie pojawia

tajan1991

#562 ·

ja tam sobie to microsoftowe cudo wywaliłem no i nie korzystam z dziesiątki.
ale miałem też dziesiątke i nie było problemu.
Prawda jest okruchem lodu.

fantasma467

#563 ·

Dziwne, Edge już nie powinna się odpalać. Może czegoś nie zatwierdziłeś.

tajan1991

#564 ·

bardzo dziwna rzecz, od jakiegoś momentu nie dostaję komunikatów radiowych mimo ustawionego odpowiednio kanału radiowego a moja pozycja na planie lotów się nie zmienia, jestem nad hiszpanią lecę z niemiec do aten i od francji cisza na radiu i na planie jestem nad francją, a nie chcę londować bo nie wiem czy został bym odpowiednio sprowadzony na ziemię, czy bespiecznie będzie w locie do aten i czy zadanie zostanie zaliczone w takim wypadku?
Prawda jest okruchem lodu.

matius

#565 ·

Tam gdzie wylądujesz, tam gra zapamięta i zadanie będzie kontynułowane.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

tajan1991

#566 ·

no dobra a czy jeśli w takim stanie rzeczy dolecę do celu to nie będzie kłopotów? jestem ciekaw czy to jakieś jego aktualizowanie nawaliło czy co?
Mogę tylko dodać że dołożyłem mu punkt do madrytu dalej żeby ominąć zabronione państwa.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#567 ·

w jakich wypadkach mogę sobie wykożystywać maksymalną wysokość samolotu?
Ja nad morzami sobie pozwalam na coś takiego kiedy jestem po za odbiorem, np. na 13000 chyba nic mi nie grozi.
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#568 ·

ja latam konkordeem na 18300 bo inaczej bym nnie przeleciał

tajan1991

#569 ·

no ja na trujki na razie jestem za cieńki w uszach mam dopiero asystenta
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#570 ·

morze mi ktoś wyjaśśnić mam niby stopień inspektora a na stronie mam nauczyciela?

tajan1991

#571 ·

do czego w praktyce tutaj służy intercom? Ten pod f11?
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#572 ·

niewiem bo nieumiem z niego korzystać

matius

#573 ·

Raczej nic.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

pjetia

#574 ·

Pragnę obalić mit o tym, że nie ma betatesterów. Są, ale to tym razem ścisłe grono wybrane przez autora gry.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

tajan1991

#575 ·

powiem tak, przez długi czas u mnie w symulatorze było tak samo, ale to hamuje postęp. To błąd.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#576 ·

myśmy po prostu ustalili wytyczne testowania, normy, zadania które musi spełnić kandydat na beta czy potem dewsa. I od tej pory od otwartości wychodzi więcej, pojawia się więcej ludzi którzy mogą coś wnieść dobrego. Osobiście jestem deweloperem już od gdzieś dwuch lat i sporo wprowadziłem do symulatora mimo że jestem niewidomy. Dla tego uważam że Stefan robi wielki błąd zacieśniając grono tych którzy mogą mu pomuc. Błąd powtarzam.
Prawda jest okruchem lodu.

pjetia

#577 ·

Nie mnie to oceniać ani Tobie mimo, że jesteś deweloperem. Stefan ma jakieś powody, których nie znamy.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

tajan1991

#578 ·

mówię o tym bo wiem na czym polega administrowanie forami takimi. No tylko może też to że nasz symulator zrzesza większą liczbę ludzi. A no i ocenia się aktywność na rzecz symulatora,
Prawda jest okruchem lodu.

pjetia

#579 ·

A jaki to masz symulator jeśli to nie tajemnica?
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.
Poprzednia 29 / 87 Następna