Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 28 / 87 Następna

general39

#542 ·

mam pytanie jak zrobić by po wułączeniu słuhawek dzwienk silników sie nie gasiił

tajan1991

#543 ·

nie miałem takiej sytuacji. Dziwne
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#544 ·

ja tak mam mam kkarte dzwienkowom bo wejście w kompie mi nawaliło i tak pare razy już było dzisiaj też

tajan1991

#545 ·

no to sytuacja jest inna, to też zależy w takim wypadku od sterowników twojej karty, w samym programie zdaje się nie ma ustawień dotyczących wyjścia audio. Ja bym się kartą zajął, bo sam też urzywam karty a dokładnie RME babyface pro
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#546 ·

musze kupić nowom karte? czy musze pogrzebać w ustawieniach

tajan1991

#547 ·

czy czasem nie masz kłopotów w innych sytuacjach z dźwiękiem?
Np. z gadaczem albo szatkowaniem dźwięku po uśpieniu i wybudzeniu kompa?
Ja bym sprawdził aktualizację sterowników karty.
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#548 ·

tylko sie nie śmiej jak sprawdzić nazwe karty dzwienkowej?

denis333

#549 ·

Chłopie. To na ptoka ty to odłączasz w trakcie lotu?
Nazwę karty dźwiękowej sprawdzasz w panelu sterowania.

general39

#550 ·

no odłanczałem karte by pograć na głośnikach leć czasem sobie 8 godzin to zobaczysz

denis333

#551 ·

No to logiczne, że przy zmianie karty niektóre aplikacje z automatu nie przekierują się na inną kartę dźwiekową w trakcie działania.

tajan1991

#552 ·

a może spróbuj to zrobić pod czas pałzy?
Prawda jest okruchem lodu.

denis333

#553 ·

To nic nie da. aplikacja nawet gdy jest pauza wysyła dźwięk więc na jedno wyjdzie.

tajan1991

#554 ·

no to zdecyduj się co wolisz, albo jak już coś podłączaj sobie głośniki do interface i wtedy sobie zamieniaj.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#555 ·

o ile mówisz o głośnikach zewnętrznych bo jak lapkowych to po prostu zdecyduj się na coś.
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#556 ·

wcześniej przełancZałem sie bez problemu

tajan1991

#557 ·

jak przerwać mu automatyczne wznoszenie? W sytuacji krytycznej czasem 20 stopni nnie wystarczy muszę go szybciej zdiąć z wysokości, fajnie by było gdyby to działało jak przy prędkości, że stopuje się delete i wtedy mógł bym sam wysterować ile zechce.
Prawda jest okruchem lodu.

general39

#558 ·

jak ustawić mozile jako domyślnom przeglondarke? tylko prosze sie nie śmiać bo mam windowsa 10

tajan1991

#559 ·

to jaki system nie ma znaczenia, zawsze jak się ją uruchamiało po raz pierwszy to wyskakiwało okno.
Prawda jest okruchem lodu.

fantasma467

#560 ·

Dokładnie, pokazuje się okno czy mozilla ma być przeglądarką domyślną. Jeśli kliknież przycisk tak to przekieruje cię do panelu sterowania i programów domyślnych. Tam gdzie przy przeglądarce pisze edge kliknij i pod strzałkami wybierz mozillę firefox.
Poprzednia 28 / 87 Next