To też niby miał być symulator, ale on tu nie korzysta z żadnych wzorów symulacyjnych
no w symulacji to trochę więcej parametrów było by koniecznych no i więkrzy dialog mięcy obsługą a pilotem.
aja właśnie skończyłem lewel europejski ajeśli hodzi o procedury to dobrze że jest ih tak niewiele obejsz sobie na yotubie maicrosoft flikt symulator tam zaanim gościu wystartował mineła ponad godzina
tylko że jak tak by było w grze myślisz żże komuś by sie hciało grać? a podrugie jest bak byłem nadlotniskiem i wieża sie domnie nie zgłosiła amiałem wszystko wpisane
Nagra ktoś jakiś podcascik jak lata?
wiesz są podkasty nawet na tyflosie i na youtube jak się w google poszuka.
Ale przy bugach to nie ma znaczenia bo i tak jak będziesz miała się wywalić to się wywalisz.
Jak powiedziałem wieża może milczeć albo samolot może na ciebie wlecieć bez ostrzeżenia, albo z niczego podczas startu już po procedurze wstępnego wznoszenia po osiągnięciu gdzieś 500 rozbijasz się bo dostajesz w skrzynce że masz za bardzo uniesiony nos przy odchyleniu 15 stopni, więc reakcja programu przy założeniach jakie są w instrukcjach jest bzdurna.
Ale przy bugach to nie ma znaczenia bo i tak jak będziesz miała się wywalić to się wywalisz.
Jak powiedziałem wieża może milczeć albo samolot może na ciebie wlecieć bez ostrzeżenia, albo z niczego podczas startu już po procedurze wstępnego wznoszenia po osiągnięciu gdzieś 500 rozbijasz się bo dostajesz w skrzynce że masz za bardzo uniesiony nos przy odchyleniu 15 stopni, więc reakcja programu przy założeniach jakie są w instrukcjach jest bzdurna.
OK. Ja dawno już nie grałam, ale widzę, że się sypie, szkoda.
Z waszych wypowiedzi wnioskuję, że ja mam najlepiej! :)
Mam powyłączane wszystkie pierdoły, typu burze, turbulencje, praktycznie dosłownie wszystko i nic mi się nie wysypuje.
:p :p :p
Mam powyłączane wszystkie pierdoły, typu burze, turbulencje, praktycznie dosłownie wszystko i nic mi się nie wysypuje.
:p :p :p
no to nie rozumiem sytuacji, ale chyba będę musiał zrobić tak samo niestety, jedno na co nie mam sposobu to te drzwi do hangaru, nie umiem tego przeskoczyć.
no ja mam z tym problem, mapę znaczy spis państw mi uruchamia zamiast otiwerać i zamykać drzwi.
zgłaszam kolejny bak prubuje drugi raz wystartować z paryża boingiem 747 i niemoge amamm wpisaną wysokość i wysuniente klapy ppowiedziało mi obecna prendkość startowa 317 noi zaczołem sie rospendzać przekroczyłem 290 nagodzine i ten głupi samolot sie nie wznosi naprawde nieh sztefan da autopilota do tyh boingów
przy starcie autopilot ci nie pomoże bo on od razu go rozpędza do prędkości maksymalnej. nie startowej. Próbowałem z ciekawości i szybko musiałem go wyłączyć i opanować sytuację, a skoro muwimy o procedurach to autopilot nie radzi sobie z konkordem, za późno wdraża hamowanie w powietrzu i kończy się to tym że przeleci lotnisko i musi się wracać.
Nie prawda, bo on przez chwile pokazuje, jakby się rozpędzał, a potem sam ogarnia, więc od skrętu na pas i pozwolenia na start odpalam autopilot i wszystko działa.
nowłaśnie durzzo lattałemm na starym profilu na autopilocie i uwarzam rzze boingi powinny go mieć
Generał! Zanim coś zgłosisz, najpierw zastanów się, czy wszystkie procedury wykonałeś poprawnie:
Stajesz na pasie, z którego masz wystartować. Ctrl-z i wpisujesz 500, Następnie alt home i rura. Jeśli masz obecną prędkość startową 317, to mniej więcej przy niej powinieneś usłyszeć charakterystyczny dźwięk wznoszenia i wtedy odczekujesz jakieś 2 i pół sekundy i delete. Czekasz, aż powie: SK7 3 7 kontynuuj na jakiś tam kierunek i po tym komunikacie, albo wręcz na nim ctrl g i ctrl f, czekasz na komunikat start zakończony pomyślnie i alt home i lecisz jak złoto!
--Cytat (generał39):
zgłaszam kolejny bak prubuje drugi raz wystartować z paryża boingiem 747 i niemoge amamm wpisaną wysokość i wysuniente klapy ppowiedziało mi obecna prendkość startowa 317 noi zaczołem sie rospendzać przekroczyłem 290 nagodzine i ten głupi samolot sie nie wznosi naprawde nieh sztefan da autopilota do tyh boingów
--Koniec cytatu
Stajesz na pasie, z którego masz wystartować. Ctrl-z i wpisujesz 500, Następnie alt home i rura. Jeśli masz obecną prędkość startową 317, to mniej więcej przy niej powinieneś usłyszeć charakterystyczny dźwięk wznoszenia i wtedy odczekujesz jakieś 2 i pół sekundy i delete. Czekasz, aż powie: SK7 3 7 kontynuuj na jakiś tam kierunek i po tym komunikacie, albo wręcz na nim ctrl g i ctrl f, czekasz na komunikat start zakończony pomyślnie i alt home i lecisz jak złoto!
--Cytat (generał39):
zgłaszam kolejny bak prubuje drugi raz wystartować z paryża boingiem 747 i niemoge amamm wpisaną wysokość i wysuniente klapy ppowiedziało mi obecna prendkość startowa 317 noi zaczołem sie rospendzać przekroczyłem 290 nagodzine i ten głupi samolot sie nie wznosi naprawde nieh sztefan da autopilota do tyh boingów
--Koniec cytatu