jeśli dobrze skopiowałam to tam powinno wszystko być.
A ja przepraszam bardzo, a w normalnym życiu co, pilot samolotu sobie włącza turo, rozpędza sę do 10 km/h i zawozi pasażerów w miejsce docelowe?
To akurat jest jedyna rzecz tam realna, że się leci te kilka godzin.
To akurat jest jedyna rzecz tam realna, że się leci te kilka godzin.
Ja kiedyś włączałam ale doszłam do wniosku że to nie ma sensu, właśnie jak kolega powiedział poprzednio no i dla swojej satysfakcji
tak tak ale jak boy można było zapisywać grę tak jak w innych symulatorach dla osób widzących lub np w tdv to by sobie człowiek hociaż pograł przes 20 minut wczytał grę i leciał dalej.
Właśnie tego w tej grze nie lubię że trzeba lecieć lecieć i lecieć a jak się człowiek rozbije to cała zabawa od nowa.
o nie nie nieeee bez sprężarki się nieda
Właśnie tego w tej grze nie lubię że trzeba lecieć lecieć i lecieć a jak się człowiek rozbije to cała zabawa od nowa.
o nie nie nieeee bez sprężarki się nieda
aja tak miałem ale lubie latać bez turbo kiieedyś też turbo urzywałem ale teraz nie urzywam
Dlaczego mówisz że wszystko zaczynasz od początku, przecież gra zapamiętuje ostatnie lotnisko na którym byłeś wykonując zadanie. A jak źle coś zrobić to naciskasz ctrl f4 i wtedy resetujesz no i jest jeszcze alt+f4 gdzie możesz zatrzymać grę a naciskając ponownie te klawisze wznawiasz lot.
Po przejściu tego podstawowego poziomu czyli tych pierwszych 90 o ile się nie mylę, to potem masz chyba siedem grup zadań do wykonania. I w takiej grupie to albo jest około 50 zadań albo około chyba 25. A jak je wszystkie skończysz to program automatycznie daje ci zadania. Możesz chyba otrzymać certyfikat za sto lotów bez awarii i o ile dobrze pamiętam to mogą być to też twoje własne loty.
No to jak zrobisz wszystkie grupy to będziesz mieć zadania generowane przez program. A ja miałam już wszystkie, ale usunęłam ten profil i robię wszystko od początku. Teraz jestem na poziomie szustym i aktualnie lecę z Moskwy do Pekinu z Putinem na pokładzie
Witajcie. Czy coś wiadomo na temat euro w najnowszej wersji i czy będzie też po polsku?
Zapewne od razu nie będzie, będzie trzeba tłumaczyć chyba, że deweloper przed wydaniem poprosi o przetłumaczenie.
Hej hej. Słuchajcie. Jak to jest, bo dawno przestałem śledzić losy Eurofly. Rozumiem, że nadal gra dostępna jedynie na PC? Jeśli tak, to czy wiadomo komuś cokolwiek na temat rozszerzenia na inne platformy czy to mobilne czy stacjonarne?