Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Poprzednia 26 / 87 Next

Irniss

#501 ·

nadal windows
nic nie wiadomo

rylotek111

#502 ·

Oka dzięki. Zatem śledzę wątek i jeśli się coś pojawi, będę niezmiernie wdzięczny za info.
Pograłbym sobie kurcze, ale odkąd się Windowsa wyrzekłem, nie mam zwyczajnie na czym. :)
Czyńmy wokół siebie Dobro, aby i nam w tym życiu lepiej było. :)

denis333

#503 ·

I właśnie dla tego u mnie windows jednak jest gdzieś tam potrzebny mimo wszystko do szczęścia. Co do eurofly, ja bym na wersje pod inne platformy nie liczył. Winda jest najpopularniejsza, a nie każdego stać na macbooka i xcode.

nuno69

#504 ·

Po drugie, gra pisana w Delphi, a Delphi tylko na WIndowsa.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

rylotek111

#505 ·

No cóż. To pozostaje się w takim razie obejść smakiem i tyle. Dla jednej Eurofly nie będę się wirtualizował czy bootcampował. Chyba że ta winda mi będzie bardziej do szczęścia kiedyś potrzebna, no to może. :) Grze mimo wszystko i tak kibicuję nadal, życząc jej dobrego rozwoju.
Czyńmy wokół siebie Dobro, aby i nam w tym życiu lepiej było. :)

pjetia

#506 ·

Cześć. Jedynie, co mogę powiedzieć, to to, że najnowsza wersja gry nie pojawi się za szybko, a są to najbardziej wiarygodne informacje. Poza tym, jeśli się pojawi, to od razu po polsku, ponieważ od tego jesteśmy my - grupa tłumacząca..
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

general39

#507 ·

poszukuje dzwienków silnikow do rużnych samolotów gdzie moge je znaleść?

DJGraco

#508 ·

W folderze c:\program files albo c:\program files x86\eurofly i sounds, nie pamiętam, ale w każdym razie dobrze poszukaj to znajdziesz.

general39

#509 ·

d j graco jeśli miałbyś jakieś fajne dzwienki to mugł byśś je w linku podrzucić na eltena?

iwkan

#510 ·

Sluchajcie mam takie pytanie: mam problem ze sciagnieciem background Canada i background USA. To glosy z lotniska które piloci slysza podczas lotu. gdy prubóje sciagnoc z download center to mam komunikat, ze jest niemozliwe sciagniecie czy strona not exist. Jak to rozwiazac?
Слава Україні! Sława Ukraini!

general39

#511 ·

mam pytanie czy jest jakaś strona z samolotami jeśli tak czy mugł by ktoś podrzucić linka?

tajan1991

#512 ·

Ja nie jestem w stanie manewrować, co bym nie zrobił wylatuję po za pas. Chyba jednak wolę torowiska.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#513 ·

zdaje się że jestem pajac, ale zgłupiałem, nie wiem co robić po wykonaniu wszystkich instrukcji na stanowisku parkingowym.
Czy wystarczy cjuż tam próbować łączyć się z wierzą i czekać na pas? Mówię o zadaniu treningowym, no i z pasem, z kont mam wiedzieć jak czy to odpowiedni pas.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#514 ·

mam dziwny błąd. Na trzecim zadaniu treningowym samolot warjuje i pokazuje w miejscu parkingowym wysokość 360 metrów i jakim cudem?
Kończy się to tym, że nie jestem w stanie wystartować.
Prawda jest okruchem lodu.

daszekmdn

#515 ·

Musisz przed lądowaniem nacisnąć F1 i jak się kontrola zgodzi to zchodzisz dopiero i należy to robić 2km przed lotniskiem.
Lądowanie na innych pasach jest dopiero w lotniskach 2 kategorii jeśli dobrzepamiętam.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

tajan1991

#516 ·

tak tak, to już się nauczyłem. Jak powiedziałem są pewne bugi które uniemożliwiają symulację albo nie wiem dla czego, ale nie raz mimo zachowania wszystkich zasad nie wjeżdżam jak by na pas mimo że szerokość i długość się zgadzają a kiedy próbuję się unieść wywala mnie o podwozie w górze.
Albo raz w takiej sytuacji było, że błędny pas co jest apsurdalne, bo nie skręcałem nigdzie.
No i ten tajemniczy komputer pokładowy który potrafi pokazać bzdurną wysokość na ziemi od jego uruchomienia.
No i teraz miałem sytuację z radarem kolizji, przed jednym samolotem mnie ostrzegł ale przed drógim już nie.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#517 ·

jeszcze jedno. W samolotach kategorii drógiej uruchamia się dźwięk radaru czasem, ale tak na prawdę to nie wiadomo czego on dotyczy, mówię o tym którego dźwięk się wznosi. Komunikat o samolocie i możliwość wyminięcia jest prosty, ale radarów jest kilka. Co do bórzy jeśli nawet, to są podane instrukcje że należy skręcić o 90 stopni, no tylko czasem to nie daje nic, szybciej się rozbijesz niż wyjdziesz z chmóry. Nie wydaje mi się by to była jakaś dekompresja bo tego zdaje się nie obsługuje.
W większości gier dla niewidomych jest możliwość odsłuchania poszczegulnych ważnych dźwięków w menu, tutaj tego niema, to że to radar można się przekonać tylko po przez przeczytanie nazwy pliku w folderze z dźwiękami.
Prawda jest okruchem lodu.

tajan1991

#518 ·

no i powtarza się błąd dotyczący wykrywania samolotów przez radar antykolizyjny, nagle łubudu i nie wiedziałem dla czego, no i tak dodatkowo idiotyczne wskazania latarni radiolokacyjnej gdzie jestem z 40 kilometrów od lotniska a on mnie prosi o 2000 albo i lepiej.
Prawda jest okruchem lodu.

zywek

#519 ·

Tam niema czegoś takiego jak radiolatarnie lokacyjne. OT jest wszystko tak prymitywnie zrobione, że to niby tylk imituje. A wszystko jst iczone na podstawie współrzędnych gps.

tajan1991

#520 ·

czasem trzeba nieźle kombinować żeby ominąć zabronione państwo. Z kont ludzie biorą samoloty jakich nie ma, np tupolewy na przykład?
Prawda jest okruchem lodu.
Poprzednia 26 / 87 Next