Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 23 / 87 Next

Aoi

#441 ·

Witam ja latam na autopilocie alt p w kategori 2

Aoi

#442 ·

Dzień dobry czy można podzielić lot na kilka etapów?
np. Wykonuje lot do Krakowa i wyłączam gre a potem z tamtego miejsca lece dalej do innego miasta w zadaniu?

matius

#443 ·

Można jak najbardziej. Gra zapamiętuje gdzie lądowałeś.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Irniss

#444 ·

alt p to tylko auto nawigacja, nie autopilot

general39

#445 ·

nowa wersja ma być owiele trudniejsza

pjetia

#446 ·

O nowej wersji będą informacje w terminie późniejszym. Proszę nie rozsiewać plotek. Będziemy informować.
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

iwkan

#448 ·

Witajcie. mam problem. Ponieważ zmieniałam komputer musiałam ponownie instalować eurofly. I kiedy instalowałam z dodatków stewardesy i wieże wyglądało na to, że są zainstalowane, ale nie widzę niektórych w zainstalowanych. Gdzie jest problem i jak go mogę rozwiązać. Będę wdzięczna za pomoc.
Слава Україні! Sława Ukraini!

matius

#449 ·

Może nie poszły do folderów gry.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

general39

#450 ·

właśnie leece boingiem 747 z wrocławia do blue fontein i zostało mi 6 godzin docelu

iwkan

#451 ·

Są w folderze eurofly, ale czemu ich nie widzę w zainstalowanych tego nie rozumiem.
Слава Україні! Sława Ukraini!

pjetia

#452 ·

1. Skąd instalowałaś te wieże?
2. Czy w katalogu:
c:\eurofly\audio\airport\towers
masz katalogi z nazwami wież?
Jeśli komuś moje wpisy wydają się bezsensowne, to niech ich nie czyta. Są moje, jak każdego innego użyszkodnika.

iwkan

#453 ·

Instalowałam z meni programu eurofly i w katalogu mam nazwy wież.
Слава Україні! Sława Ukraini!

general39

#454 ·

czołem na wolnym lataniu przeleciałem z warszawy modlin do gaborone w bocfanie boeingiem 777-300ER zajeło mi to 10 godzin 59 sekund

zywek

#455 ·

Ta, szczególnie że nadal nie ma poprawnych parametrów tych waszych samolotów. Od kiedy embraer 600 lata 3000 km?

general39

#456 ·

oco ci hodzi? moje wszystkie samoloty mają certyfkaty

general39

#457 ·

mam pytane jak zrobić by samolot miał certyfikat?

Aoi

#458 ·

Witam co mam zrobić gdy mam komunikat Dym na pokładzie konieczne jak najszybsze londowanie?

matius

#459 ·

Przestawić radjo na 121,5 i zgodnie z procedurą londowania wylądować.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

Aoi

#460 ·

Dziękuje
Previous 23 / 87 Next