A Dennisa rozrabiakę na przykład pamiętasz?
Ostatnio w kinach leciał pełnometrażowy film "Kuba Guzik". Ja nie byłamm ale koledze się podobał bardziej niż jego dzieciakom. :)
Bajkowe kino starałam sie zawsze ogladać, fajne rzeczy tam leciały. Teraz oczywiście juz znacznej większości tytółów nie pamietam, ale wiem ze zawsze starałam się wrócić ze szkoły, jak najszybciej się ogarnać zeby zdążyc na 14'tą bajkowe kino. :d A pamietacie taką bajke jak kapitan planeta?
Ja bardzo lubiłem shera księżniczka mocy he-man przygody kapitana simiana kapitana planetę omer czy homer nie wiem jak się ta bajka nazywała oraz fantastyczną czwórkę
Oto intro bajki, którą ciężko zdobyć.
https://youtube.com/watch?v=uhZz--5cnOY
https://youtube.com/watch?v=uhZz--5cnOY
1 likes
A że tak zapytam, czego szukacie bo mnie się w link nie chce wejść a może cos bym odnalazł?
Chodzi o "Księżniczke Phantagiro". Znalazłem tylko na chomiku i na alegro kuzyn znalazł. Ale podobno, że poniszczona płyta bardzo.