Poprzednia
12 / 12
oooo papirus pamiętam i księżniczkę fantaagiro też pamiętam.
a jakich odcinków ci brakuje?
--Cytat (matius):
Ja pamiętam i brakuje mi tylko czterech odcinków, aby mieć wszystkie 52.
--Koniec cytatu
--Cytat (matius):
Ja pamiętam i brakuje mi tylko czterech odcinków, aby mieć wszystkie 52.
--Koniec cytatu
"Fantagiro" pamiętam, Papirusa nie. :) Na "Fantagiro" w oryginale jako większa dziewczynka ćwiczyłam podstawy włoskiego - rozumienie ze słuchu. A na serialu "Kajtuś" - w oryginale - ćwiczyłam francuski. Na "Pippi" - utrwalałam niemiecki.
Witam. Wiem że ktoś tu umieszczał bajki grajki ale niestety ja mam zawolny internet by je pobrać. Mam do was proźbę. szukam tylko jednej bajkigrajki nazywa się dziadek do orzechów. Szukałem na chomikuj ale nie mam pieniędzy by tymczasowo powiększyć transfer. Na torrentach też niema tylko bajkigrajki w całości. Czy mógł by mi ktoś pomóc?
https://www.dropbox.com/s/2ukkkc65nmce567/39 - Dziadek do orzechów.mp3?dl=1
Dziękuję już pobieram.
Ja lubiłem i lubie nadal: Niedźwiedź w dóżym niebieskim domu, fajny program edukacyjny, smurfy, Pszczółka Maja. Lubię też bardzo legendy i baśnie.
U mnie z kolei rządziły jeżeli chodzi o moje dzieciństwo bajki na kasetach magnetofonowych wydane przez polskie nagrania. Z takich pozycji to najbardziej pamiętam Pra pra słoń, tomcio paluch, czy też przygody wróbelka elemelka w interpretacji włodzimierza nowakowskiego. Z telewizyjnych to np. pomysłowy dobromir, bolek i lolek, reksio.
1 likes
Nie potrafię jakoś przebrnąć przez rebooty nowych kreskówek... To jest straszne :(
Fantagiro do tej pory lubię, ale tylko kilka pierwszych części, bo później to już nic ciekawego. Papirus też fajny.
--Cytat (Monia01):
Ooo, Fantagiro i Papirus! To były piękne bajki <3
--Koniec cytatu
--Cytat (Monia01):
Ooo, Fantagiro i Papirus! To były piękne bajki <3
--Koniec cytatu
Gorzej jest na przykład z ligą sprawiedliwych, której nie mogę nigdzie znaleźć. Jeśli ktoś ma, byłabym bardzo wdzięczna.
Nie bardzo wiem gdzie umieścić ten wpis, ale myślę, że skoro chodzi o bajki to najlepiej tu.
Mianowicie poszukuję bajek ze złotej kolekcji, kalejdoskopu bajek, słucham i czytam, oto bajka.
Jakby ktoś miał będę wdzięczna.
Mianowicie poszukuję bajek ze złotej kolekcji, kalejdoskopu bajek, słucham i czytam, oto bajka.
Jakby ktoś miał będę wdzięczna.
Edited
Dawaj na plikownię jeśli tam jesteś. e bardzo wiem gDdzie umieścić ten wpis, ale myślę, że skoro chodzi o bajki to najlepiej tu.
Mianowicie poszukuję bajek ze złotej kolekcji, kalejdoskopu bajek, słucham i czytam, oto bajka.
Jakby ktoś miał będę wdzięczna.
--
Mianowicie poszukuję bajek ze złotej kolekcji, kalejdoskopu bajek, słucham i czytam, oto bajka.
Jakby ktoś miał będę wdzięczna.
--
Poprzednia
12 / 12