Granat sprzedany na czarnym rynku. W zamieszaniu zamieszane są nawet dzieci!
Mam pytanie:
Jak wzmocnić potencjał sprzętu scenicznego na scenie? Mamy dość dobre zaplecze, dużo sprzętu, mam też zatrudnionych ludzi od tego, a jednak nie dość, że sprzęt sceniczny wypada na 0 gwiazdek, to jeszcze praktycznie po każdym koncercie się psuje i to jeszcze za grube hajsy. Można coś z tym zrobić?
Jak wzmocnić potencjał sprzętu scenicznego na scenie? Mamy dość dobre zaplecze, dużo sprzętu, mam też zatrudnionych ludzi od tego, a jednak nie dość, że sprzęt sceniczny wypada na 0 gwiazdek, to jeszcze praktycznie po każdym koncercie się psuje i to jeszcze za grube hajsy. Można coś z tym zrobić?
O ile dobrze pamiętam sprzęt sceniczny zyskuje swoją wartość z biegiem grania koncertów. Odpowiednia obsługa też wtedy staje się bardziej wykwalifikowana. Chcesz wiedzieć jak najprościej? Podpatrz u jakiegoś innego zespołu, który odnosi sukcesy, jaki mają sprzęt i jakąobsługę. Uwzględnij konieczność transportowania tego i oczywiście by moc nie przekraczała 100000w. Zrób tak samo albo podobnie, to Ci się poprawi. A obsługę trzeba obdarowywać premią raz na tydzień. Ich zadowolenie z pracy ma wpływ na rozwój.
Hej. Czy ktoś jest zainteresowany robieniem przygód? Mam spisane prawie wszystkie, które są do zrobienia w popmundo. Brakuje mi wastelandu, marsa, siedmiu mórz i przygód fantasia, bo jeszcze ich nie robiłam, ale wszystkie inne tak i jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić. Pisane na szybko w plikach txt, ale koledzy i koleżanki, z którymi się dzieliłam dali radę, więc jeśli ktoś chce to podrzucę. A jak zrobię te brakujące, to też dorzucę. Praktycznie za wszystkie przygody dają xp :) tak dla zachęty.
Hej,
Ja jestem zainteresowana jakimś prościutkim questem dla nubów, jeśli nie macie nic przeciw.
Ja jestem zainteresowana jakimś prościutkim questem dla nubów, jeśli nie macie nic przeciw.
Dodatkowo mam pytanie:
Mam już utwory na pierwszą płytę.
I co dalej?
Tzn. co, najpierw mam iść na sesję nagrań, przygotować to jakoś, czy coś?
Mam już utwory na pierwszą płytę.
I co dalej?
Tzn. co, najpierw mam iść na sesję nagrań, przygotować to jakoś, czy coś?
Tak. Najpierw musisz sobie nagrać te utwory, żeby potem nagrać płytę. Rozumiem, że kontrakt ze studiem masz? Płyta chyba musi mieć 12 utworów.
Jeśli idzie o prościutki quest...Odkrywca prawdziwego piękna. W prawdzie zajmuje ze 2 dni, ale nie wymaga nieprzespanych nocy :D a w nagrodę jest osiągnięcie - odkrywca prawdziwego pięknai wygląd podskoczy ci wyżej o 2 stopnie niż masz obecnie.
Jeśli ktoś z was ma przepustki strażnika z cmentarza pobierane w dzień umarłych i chce nam zrobić sztuczny tłum w krypcie zombie, to zapraszamy. Trochę Warszawiaków się zebrało w krypcie zombie, do której prowadzi odpowiednia mapka i tam trzeba wytrzymać bez utraty przytomności naszej postaci 48 godzin. Pozdrawiam moje dwie noce na czuwajce :D potrzebujemy sztucznego tłumu, jeśli umiecie broń palną to mogę pożyczyć broń, bo w zdobyciu tego osiągnięcia ona przeszkadza. Najlepiej nie polować, żeby nie rozwścieczać paskudków :D
Jeśli idzie o prościutki quest...Odkrywca prawdziwego piękna. W prawdzie zajmuje ze 2 dni, ale nie wymaga nieprzespanych nocy :D a w nagrodę jest osiągnięcie - odkrywca prawdziwego pięknai wygląd podskoczy ci wyżej o 2 stopnie niż masz obecnie.
Jeśli ktoś z was ma przepustki strażnika z cmentarza pobierane w dzień umarłych i chce nam zrobić sztuczny tłum w krypcie zombie, to zapraszamy. Trochę Warszawiaków się zebrało w krypcie zombie, do której prowadzi odpowiednia mapka i tam trzeba wytrzymać bez utraty przytomności naszej postaci 48 godzin. Pozdrawiam moje dwie noce na czuwajce :D potrzebujemy sztucznego tłumu, jeśli umiecie broń palną to mogę pożyczyć broń, bo w zdobyciu tego osiągnięcia ona przeszkadza. Najlepiej nie polować, żeby nie rozwścieczać paskudków :D
Edited
Pytanko do wyjadaczy:
Mam napisanych parę utworów i jestem już gotowa do ich wydania; ustawiłam sesję nagraniową utworu, już nagrywam.
1. Ile takich sesji potrzebuję i czy zostanę poinformowana, że tak, już, zostało nagrane, gotowe?
2. Czy wystarczy te utwory nagrać, a potem ktoś tę płytę zacznie wydawać, czy ja coś muszę robić?
3. Jak wychodzi zapraszanie innych ludzi? Dzielimy się wtedy zyskami, czy co?
Mam napisanych parę utworów i jestem już gotowa do ich wydania; ustawiłam sesję nagraniową utworu, już nagrywam.
1. Ile takich sesji potrzebuję i czy zostanę poinformowana, że tak, już, zostało nagrane, gotowe?
2. Czy wystarczy te utwory nagrać, a potem ktoś tę płytę zacznie wydawać, czy ja coś muszę robić?
3. Jak wychodzi zapraszanie innych ludzi? Dzielimy się wtedy zyskami, czy co?
Sesja nagraniowa otyczy tylko i wyłącznie jednego utworu, dlatego musisz rezerwować te sesje indywidualnie, w przypadku tworzenia albumu czy czegoś podobnego.
Do oficjalnego tworzenia i wydawania albumów, musisz mieć kontrakt z jakąś wytwórnią.
Do oficjalnego tworzenia i wydawania albumów, musisz mieć kontrakt z jakąś wytwórnią.
Mam kontrakt. Czy podczas jednej sesji nagram jeden utwór w całości, czy potrzeba ich więcej?
Hej, freaki,
Mam już w studiu złożone nagranie, 7500 egzemplarzy spokojnie czeka na wydanie. I teraz pytanie do Was: Co się bardziej opłaca zrobić? Moje studio mówi, że wydaje single co 28 dni, więc pytanie, czy to znaczy, że mam czekać 28 dni i wydadzą mi sami, czy lepiej, żebym ja wydała, czy jak? No i pytanie też, bo oni piszą, że najlepiej wydawać we wtorki, z imprezą premierową; ale czy to się pokrywa z tym info o 28 dniach, czy jak to właściwie wygląda?
Mam już w studiu złożone nagranie, 7500 egzemplarzy spokojnie czeka na wydanie. I teraz pytanie do Was: Co się bardziej opłaca zrobić? Moje studio mówi, że wydaje single co 28 dni, więc pytanie, czy to znaczy, że mam czekać 28 dni i wydadzą mi sami, czy lepiej, żebym ja wydała, czy jak? No i pytanie też, bo oni piszą, że najlepiej wydawać we wtorki, z imprezą premierową; ale czy to się pokrywa z tym info o 28 dniach, czy jak to właściwie wygląda?
Hej, postaram się odpowiedzieć, chociaż daawno już mnie na Popmundo niebyło.
Płyty, czyli w tym przypadku single musisz wydawać sama, rzeczywiście co te 28 dni, aby ci popularność rosła i nie spadała.
Studio nagrań z którym masz kontrakt jedynie otrzymuje od ciebie zlecenie, a ty sama decydujesz o tym, kiedy wydajesz płytę.
Studia na swoich stronach często mają wskazania dla artystów, więc warto dla najlepszej kariery się do nich stosować :)
A propos imprez premierowych, to trzeba je po prostu organizować w dzień, w którym chcemy wydać płytę po dostarczeniu przez firme nagraniową fizycznych egzemplaży naszej płyty.
Płyty, czyli w tym przypadku single musisz wydawać sama, rzeczywiście co te 28 dni, aby ci popularność rosła i nie spadała.
Studio nagrań z którym masz kontrakt jedynie otrzymuje od ciebie zlecenie, a ty sama decydujesz o tym, kiedy wydajesz płytę.
Studia na swoich stronach często mają wskazania dla artystów, więc warto dla najlepszej kariery się do nich stosować :)
A propos imprez premierowych, to trzeba je po prostu organizować w dzień, w którym chcemy wydać płytę po dostarczeniu przez firme nagraniową fizycznych egzemplaży naszej płyty.
1 likes
Kiedy ustawisz imprezę premierową, nagranie zostanie automatycznie wydane po jej zakończeniu. Dlatego ważne, żeby egzemplaże były dostarczone przed jego wydaniem.
Impreza premierowa mojego singla rozpoczęła się i zakończyła, a ja nie mam nadal informacji, czy i jak została opłacona. Żadne koszta nie zostały potrącone z konta artysty.
A wybrałaś atrakcje i promocje?