Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 69 / 74 Next

longshoot

#1362 ·

tyle ludźi kupuje różne przedmioty za kredyty za chajs, że jak tak dalej pójdzie to będe miliarderem. :D

fantasma467

#1363 ·

A ja mam problem właśnie ze sprzedarzą. Staram się dawać konkurencyjne ceny i nikt nie chce.

djsenter

#1364 ·

Moja firma dobrze prosperuje!
Senter San

Postukujacy

#1365 ·

Gdyby dobrze pokombinować, co kiedyś próbowałem, to można by sobie załatwić tańszego VIPa. Kupujesz kredyty, sprzedajesz po dobrym kursie, polujesz na jakieś itemy za dobrą cenę w walucie z gry, sprzedajesz, kpujesz kredyty itd. Aż dochodzisz do momentu, w którym udaje się kupić taniej kredyty, za które płacisz za pakiet VIP. Patrząc na aktywność graczy z Turcji śmiem twierdzić,że istnieje sprawdzony sposób na zarobienie forsy w realu, z tej gry. Trzeba się tylko sporo nakombinować i najlepiej mieć kilka kont, przez które przepuszczać będzie się kupowane towary, tak by ginął po nich ślad. Na to też patrzą czy kupujący/sprzedający to nie przypadkiem podstępny kombinator. ja przynajmniej byłem czujny na takich krętaczy. Z paru transakcji tam byłem bardzo zadowolony i oferowałem pomoc w takich zakupach gdy grałem.
Odpowiadając na Twoje pytanie, @Fantasma467: raczej nie zamierzam wracać do aktywnej gry, ale może kiedyś skusze się na powrót by robić sobie chillout. Bez VIPa jest jednak znacznie trudniej o sprawne kontakty i nie będąc w zespole, jest tych kontaktó po prostu mniej.
INFP

Kasia

#1366 ·

Hej hej. No, ja też potrzebuję sprzedać kilka itemów, konkretnie Krzychu, tylko nie miał czasu się przypominać na forum :D Senterek, może chcesz coś za te twoje miliardaski sprzedać? xd

Zosiu, gratulacje Rafałka.

djsenter

#1367 ·

Zawsze otwarty na handel, :D
Senter San

Julitka

#1368 ·

Dziękuję za gratulacje, na razie czuję się jak dziecko we mgle. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1369 ·

Mnie dzisiaj ktoś chciał oszukać, tylko miał pecha bo orientuję się w cenach rynkowych i nie gram od wczoraj.

fantasma467

#1370 ·

Ile kredytów kosztuje wybudowanie lokalu, bo nie mogę sprawdzić zanim nie kupię firmy?

djsenter

#1371 ·

Chyba z 500.
A powie mi ktoś proszę uprzejmie, kim jest Patrycja Biernat?
Senter San

fantasma467

#1372 ·

Ups, to drogo. Firma 500 i lokale też? Sądziłam, że po stówce, jak pokoje do domów.

djsenter

#1373 ·

Wróć, nie widziałem tego wcześniej, ale wygląda na to, że każdy lokal kosztuje losową ilość kredytów. Dla przykładu bank 500 kredytów, a inne po 200, 400, etc.
Senter San

djsenter

#1374 ·

XD wpis z dziennika Longshoota mnie zabił.
Gabriela Bronisz i ja zaznajemy rozkoszy dzięki pozycji Dzięcioł.
Troszkę niewygodnie, ale i tak Stolik na kawę musi wystarczyć.
Senter San

fantasma467

#1375 ·

Fakt, śmieszne są tam te pozycje. Na przykład dmuchający w róg.

Julitka

#1376 ·

Mam pytanie dot. transportu do innego miasta: Czy ja muszę rezerwować sobie lot, czy mogę sobie pojechać z pojazdem artysty? Czy mogę mieć pewność, że nas zawiezie na czas, gdzie trzeba?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

longshoot

#1377 ·

jeśli masz ustawione aby jechać z pojazdem artysty i zarezerwowany koncert w danym mieście to pojedziesz automatycznie.

Julitka

#1378 ·

Kiedy dokładnie?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1380 ·

Możesz też wyruszyć sama pojazdem artysty na stronie miasta w sekcji podróż, w zakładce inne.
Previous 69 / 74 Next