Ok, ja raczej wydaję na umiejętności typu granie na danym instrumęcie, ale dzięki za radę.
Fantazmo, fenksy za kaskę. Senter, mi chodzi raczej o xp. Tak z ciekawości jak z mieszkaniami, opłaca się to to kupować? Ps: czy próbowaliście kiedyś strzelać do kogoś xd?
Tak, w mieszkaniu możesz upuścić wiele przedmiotów, bo wszystkiego, co kupisz nie uniesiesz i będziesz musiał wkońcu gdzieś je opuścić, aby zrobić miejsce innym.
Sory że tak pytam, ale czy opłaca się kupić domek? Bo jak widzę później nietrzeba płacić chyba.
A tak swoją drogą, po przyjmujcie kochani zaproszenie na imprezę premierową, bo jakieś gwiazdy z Nowego Yorku przyjeżdżają chyba dwunastego i zapraszają więkrzość lokalnych celebrytów z Warszawy!
Domy są za realną kasę, bo za kredyty, ale się opłacają. XP radzę ładować w inteligencję, bo bez niej nie napiszesz dobrej piosenki, ani się nie nauczysz żadnej umiejętności na maxa.
Nie da się za kasę z gry kupić domu.
Domek za kasę w grze, ale przede wszystkim kasa realna, to znaczy kredyty. Tak hybrydowo jest to zrobione.
A i pod żadnym pozorem nie ładuj kredytów w kasę w grze (chodzi o ten zastrzyk 10000 do kupienia za kredyty), to się zupełnie nie opłaca. Lepiej kupić jakiś item, sprzedać na forum itd.
Albo jak masz dużo kasy, tej wirtualnej z gry, to możesz kupić za nią kredyty i później domek.
Ciekawe czy ta moja martwa już postać posiada jezscze cokolwiek, bo przedmioty niby są przypisane do nazwiska... :)
Kiedyś przepadały, a teraz zostają, i wszystko czego się nauczyłeś też.
Edited
dokładnie tak.
Najpierw na max inteligencja, a potem np muzykalnośc jeśli zamierzasz pisać utwory.
Najpierw na max inteligencja, a potem np muzykalnośc jeśli zamierzasz pisać utwory.
Zręczność i siła też nie są potrzebne. To już na wyższym poziomie gdy korzystasz z jakichś wydarzeń scenicznych, ale na początku bardzo zbędne. Kondycja daje mniejsze spadki zdrowia, więc tez nie jest zbyt priorytetowa w świecie muzycznym. Głos i wygląd na dalszy plan. A do muzykalności dobrze byłoby najpierw miec umiejętności do dobrego tworzenia tych utworów, bo bez skilli i tak wyjdą takie sobie.