Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 68 / 74 Next

Adasadula

#1341 ·

Ok, ja raczej wydaję na umiejętności typu granie na danym instrumęcie, ale dzięki za radę.

djsenter

#1342 ·

Hehe, a autokar sypialny?
A sprzęt sceniczny?
Za co kupisz?
Senter San

Adasadula

#1343 ·

Fantazmo, fenksy za kaskę. Senter, mi chodzi raczej o xp. Tak z ciekawości jak z mieszkaniami, opłaca się to to kupować? Ps: czy próbowaliście kiedyś strzelać do kogoś xd?

djsenter

#1344 ·

Tak, w mieszkaniu możesz upuścić wiele przedmiotów, bo wszystkiego, co kupisz nie uniesiesz i będziesz musiał wkońcu gdzieś je opuścić, aby zrobić miejsce innym.
Senter San

Adasadula

#1345 ·

Sory że tak pytam, ale czy opłaca się kupić domek? Bo jak widzę później nietrzeba płacić chyba.

djsenter

#1346 ·

No wiadomo, to znacznie lepsza opcja.
Senter San

Adasadula

#1347 ·

To idem się zaopatrzać w chatkę.

djsenter

#1348 ·

A tak swoją drogą, po przyjmujcie kochani zaproszenie na imprezę premierową, bo jakieś gwiazdy z Nowego Yorku przyjeżdżają chyba dwunastego i zapraszają więkrzość lokalnych celebrytów z Warszawy!
Senter San

Adasadula

#1349 ·

A są jakieś korzyści z tego tak z ciekawości?

fantasma467

#1350 ·

Domy są za realną kasę, bo za kredyty, ale się opłacają. XP radzę ładować w inteligencję, bo bez niej nie napiszesz dobrej piosenki, ani się nie nauczysz żadnej umiejętności na maxa.

Adasadula

#1351 ·

Hmm,a w pewnym miejscu było za ile było by to w kasce tej growej.

Postukujacy

#1353 ·

Domek za kasę w grze, ale przede wszystkim kasa realna, to znaczy kredyty. Tak hybrydowo jest to zrobione.
INFP

Postukujacy

#1354 ·

A i pod żadnym pozorem nie ładuj kredytów w kasę w grze (chodzi o ten zastrzyk 10000 do kupienia za kredyty), to się zupełnie nie opłaca. Lepiej kupić jakiś item, sprzedać na forum itd.
INFP

fantasma467

#1355 ·

Albo jak masz dużo kasy, tej wirtualnej z gry, to możesz kupić za nią kredyty i później domek.

Postukujacy

#1356 ·

Ciekawe czy ta moja martwa już postać posiada jezscze cokolwiek, bo przedmioty niby są przypisane do nazwiska... :)
INFP

fantasma467

#1357 ·

Kiedyś przepadały, a teraz zostają, i wszystko czego się nauczyłeś też.

Julitka

#1358 ·

Nie ładować XP w umiejętności, to zdecydownie marnacja xp!
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

longshoot

#1359 ·

Edited
dokładnie tak.
Najpierw na max inteligencja, a potem np muzykalnośc jeśli zamierzasz pisać utwory.

Postukujacy

#1360 ·

Zręczność i siła też nie są potrzebne. To już na wyższym poziomie gdy korzystasz z jakichś wydarzeń scenicznych, ale na początku bardzo zbędne. Kondycja daje mniejsze spadki zdrowia, więc tez nie jest zbyt priorytetowa w świecie muzycznym. Głos i wygląd na dalszy plan. A do muzykalności dobrze byłoby najpierw miec umiejętności do dobrego tworzenia tych utworów, bo bez skilli i tak wyjdą takie sobie.
INFP
Previous 68 / 74 Next