Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 62 / 74 Next

djsenter

#1222 ·

oo, a ja chyba niedługo popełnie samobójstwo jako Carlo, bo tak daleko zaszedłem, i szczerze niemam już nato siły.
Senter San

strowbery

#1223 ·

ojoj czemu tak tragicznie
<3 :* <3

fantasma467

#1224 ·

Czy ktoś jeszcze oprucz mnie gra w Popmundo? Jak się nazywają wasze postacie? Może zrobimy coś razem. Mam np już dorosłego syna, który szuka dziewczyny, a w przyszłości żony.

Irniss

#1225 ·

jakoś zapomniałam o tej grze :D może wróce ;)

Irniss

#1226 ·

Władysława Skóra to ja xd

strowbery

#1227 ·

witajcie, kurczaczki nie mogę się zalogowac nie wiem dlaczego a gra wydaje się spoko
<3 :* <3

Kasia

#1229 ·

No właśnie, skoro mowa o budzimy. Halo! Panie Wojtku! Co pan tak śpisz od 14 listopada? Znowu pan zaśniesz na śmierć? Tęsknimy

Celtic1002

#1230 ·

Ktoś by chciał w rockowy skład dołączyć do Magdaleny Juszczyk?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

djsenter

#1231 ·

Kurna, chyba reaktywacja!
Irytuje mnie fakt, że te umiejętności tak trzeba rozwijać i że wszystko jest takie ślamazarne z początku, no ale zrobim postać i będziem ćwiczyć i ćwiczyć, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Senter San

kacper10

#1233 ·

hej, zacząłęm niedawno w popmundo.
gram rocka, jestem perkusistą, a zwe się
Bartłomiej Matuszczak
jak coś to zapraszam do kontaktu. :P

Kasia

#1234 ·

A, to z tobą interaktowały Węgrzyny moje haha. Spoko. Do Magdaleny nie mam kogo dołączyć :) mam za malutkie dzieci, a jeden z najstarszych żonaty i zespół ma w planie z małżonką.

Kasia

#1236 ·

Celtic1002 ma postać - Magdalena Juszczyk. Pytała czy ktoś nie dołączy do zespołu, to odpowiedziałam, tylko nie owzmiankowałam, bo to na szybko :D

djsenter

#1237 ·

Jestem Leszek Majka, młody buntownik ala Punk's not dead.
Zapraszam do interakcji i wznówmy to szaleństwo z przed kilku lat.
Senter San

longshoot

#1238 ·

Czerwony bunt podbije punkowy świat!

Julitka

#1239 ·

Popowa Zosia Mularczyk pozna fajnych ludzi. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

djsenter

#1240 ·

A czy gra tu kto może pod imieniem i nazwiskiem Żaneta Rusin?
Senter San
Previous 62 / 74 Next