dziękuję
oo, a ja chyba niedługo popełnie samobójstwo jako Carlo, bo tak daleko zaszedłem, i szczerze niemam już nato siły.
Czy ktoś jeszcze oprucz mnie gra w Popmundo? Jak się nazywają wasze postacie? Może zrobimy coś razem. Mam np już dorosłego syna, który szuka dziewczyny, a w przyszłości żony.
witajcie, kurczaczki nie mogę się zalogowac nie wiem dlaczego a gra wydaje się spoko
Budzimy Warszawę
No właśnie, skoro mowa o budzimy. Halo! Panie Wojtku! Co pan tak śpisz od 14 listopada? Znowu pan zaśniesz na śmierć? Tęsknimy
Ktoś by chciał w rockowy skład dołączyć do Magdaleny Juszczyk?
Kurna, chyba reaktywacja!
Irytuje mnie fakt, że te umiejętności tak trzeba rozwijać i że wszystko jest takie ślamazarne z początku, no ale zrobim postać i będziem ćwiczyć i ćwiczyć, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Irytuje mnie fakt, że te umiejętności tak trzeba rozwijać i że wszystko jest takie ślamazarne z początku, no ale zrobim postać i będziem ćwiczyć i ćwiczyć, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Super, to podaj jak się tam zwiesz.
hej, zacząłęm niedawno w popmundo.
gram rocka, jestem perkusistą, a zwe się
Bartłomiej Matuszczak
jak coś to zapraszam do kontaktu. :P
gram rocka, jestem perkusistą, a zwe się
Bartłomiej Matuszczak
jak coś to zapraszam do kontaktu. :P
A, to z tobą interaktowały Węgrzyny moje haha. Spoko. Do Magdaleny nie mam kogo dołączyć :) mam za malutkie dzieci, a jeden z najstarszych żonaty i zespół ma w planie z małżonką.
Celtic1002 ma postać - Magdalena Juszczyk. Pytała czy ktoś nie dołączy do zespołu, to odpowiedziałam, tylko nie owzmiankowałam, bo to na szybko :D
Jestem Leszek Majka, młody buntownik ala Punk's not dead.
Zapraszam do interakcji i wznówmy to szaleństwo z przed kilku lat.
Zapraszam do interakcji i wznówmy to szaleństwo z przed kilku lat.