Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 53 / 74 Next

Kasia

#1041 ·

Szmatławce. Drogo sie cenio

fantasma467

#1042 ·

Chodzenie na zakupy też poprawia nastrój.

ninka

#1043 ·

YYY cieszcie się ludzie razem z nami. YYY będziemy mieć syna. Wiktorka.

zegarmistrz

#1044 ·

a mam pytanko jak się nazywa również gra od tych samych twórcó tylko że wątek kryminalny?

fantasma467

#1046 ·

Gratuluję syna! Mój jakoś za tydzień się urodzi.

Julitka

#1047 ·

Ja to zrobię tak, że jak tylko będę tą moją okropną liderkę mogła zdegradować, to to zrobię, rozdzielę
gotówkę na cały zespół, bo nawet tego nie mogę zrobić i odchodzę! Jakby ktoś poszukiwał członka do zespołu
z muzyką klasyczną, to ja chętnie po 21 lutego! :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Kasia

#1048 ·

Zapytam Ali. Raczej się zgodzi. Nasze występy wychodzą już przyzwoicie. Złóż do nas aplikacje :)

ninka

#1049 ·

yy no do nas też możesz. Co prawda rozwijamy sie dość powoli. No to już masz 2 do wyboru. A na czym grasz?

fantasma467

#1050 ·

A ja ciągle poszukuję kogoś do rockowego.

Julitka

#1051 ·

Ja to śpiewam. :) No i fortepian, ale to pewnie wszyscy macie. Mam też zamiar nauczyć się strunowych,
ale jeszcze nic nie umiem, mam tylko skrzypce. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Kasia

#1052 ·

Wokal też się przyda. Naz zespół się nazywa duetto musica.

ninka

#1053 ·

no, a nasz dułet marzeń.

fantasma467

#1055 ·

Zmieniam zdanie. Mój syn będzie nosił imię Robert.

Kasia

#1056 ·

Lepiej, lepiej. Duużo lepiej. A urodziłaś żeś już?

fantasma467

#1057 ·

Jeszcze nie. W piątek minie 6 tygodni ciąży to pewnie się urodzi.

Julitka

#1058 ·

A jakiego typu wokalisty potrzebujecie? Wiodącego czy wspierającego?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1059 ·

Możecie gratulować. Urodził się mój syn
:)

Kasia

#1060 ·

Gratuluje. :D Krzysiowi się urodzi niebawem kolejny.
Previous 53 / 74 Next