Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 52 / 74 Next

Kasia

#1021 ·

gratkiściągam gatki

ninka

#1022 ·

no to gratuluje. Ja jeszcze nie wiem :D. Nie nie ściągaj gatek bo wszyscy zobaczą i z przerarzenia się
popłaczą

fantasma467

#1023 ·

Dobrze się składa bo dla syna mam już imię, a dla córki niezdecydowane.

Kasia

#1024 ·

A jakie to imię dla synka?

ninka

#1025 ·

właśnie? Bo unas będzie Wiktor lub Wiktoria :)

Julitka

#1027 ·

Ej, no z tym ślubem to przecież ironia była, nie zauważyliście. :) Dzięki za info o tej ciąży.
A moja liderka się nie loguje od paru ładnych dni, ocena koncertów leci na łeb na szyję, pojazd nam się
zaraz rozwali, no generalnie niefajnie, a ja nic nie mogę z tym zrobić! :-(
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1028 ·

Właśnie to są niewygody grania z innymi osobami w zespole. Ja jestem sama i nie muszę się o nic martwić,
i ostatnio gram już dobre koncerty.

longshoot

#1029 ·

e tam wystarczy mieć swoich ludzi :D

fantasma467

#1030 ·

Ale niektórym szybko gra się nudzi, i mają w tyle innych.

fantasma467

#1031 ·

Nie wiem czy wiecie, że można mieć kilka żon i mężów.

ninka

#1032 ·

ooo to nie źle, a ciekawe czy można mieć zone imęża jednocześnie :D

Kasia

#1033 ·

Padłam haha. No cóż, fajna gra. Nikt nie detoleruje poligamii i innch orriętacji. xD wszędzie tak powinno
być. Baśka ty jak już coś wymyślisz to wymyślisz. Seweryn xddd

fantasma467

#1034 ·

No co, już lepsze niż Milan haha Mediolan
:)

nuno69

#1035 ·

Gratuluję wam wytrwałości. :). Dla mnie coś takiego nie ma poprostu sensu. W grze musi się dziać. Jak
będę chciał dzieci, zagram w "życie". Cały czas w to gram nietety.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

fantasma467

#1036 ·

Jacek ty się pilnuj jak nie chcesz znowu przegapić własnego ślubu. Masz bardzo niski nastrój, i coś czuje,
że trafisz do szpitala z depresją. Zjedz czekoladę.

ninka

#1037 ·

yyy czekolada poprawia nastrój?

fantasma467

#1038 ·

Tak, ale jednak nie jest z nim tak źle. Chxiałam podnieść trochę adrenalinę przed ceremonią. :)

Kasia

#1039 ·

Jak nie. Przed chwila miał wpis, że czuje, jak by siły wyższe go opuściły że musi udać sie na spacer
na powązki, to napewno zrobi mu dobrze. A nastruj miał 13. Ta postać jakaś lewa mi się trafiła. Ciągle
do szpitala trafia, a wchodzę na nią tak samo jak na Krzysia. Żadziej, częściej.

ninka

#1040 ·

yy ale jaka czekolada? W tabliczkach są tylk batoniki za prawie 4 tysiące
Poprzednia 52 / 74 Next