Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 54 / 74 Next

fantasma467

#1061 ·

Już znacie płeć? Mój ma ciekawie. pochodzi z Londynu a jest mieszkańcem Warszawy.

ninka

#1062 ·

oo to nie źle :D No to gratuluję

Julitka

#1063 ·

Też gratuluję syna! Zaraz niedługo będę do kogoś z Was derzać z aplikacją. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Kasia

#1064 ·

A wie ktoś może kiedy moż użyć kolorowanki? Bo milan ma kolorowankę, i daje na tym użyj, i ciągle jest
15 użyć

djsenter

#1065 ·

Niewiem, ja to niestety muszę powiedzieć dobranoc Panu Carlo Popperowi.
Nasz chlebodawca, Semion, postanowił się nie logować od 21 Styczni i zaniedbać nas.
A niechce mi się szukać kolejnego typa o bym na dał kontrakt.
Senter San

fantasma467

#1066 ·

Jak będzie miał 2 lata to może używać kolorowanki.

longshoot

#1067 ·

senter trzeba coś ogarnąc nie można tak, tyle żeśmy grali.

fantasma467

#1069 ·

Ja mam takie pytanie. Moje dziecko mnie śledzi kiedy jesteśmy w tym samym mieście, a co jak kupię bilet
na samolot i odlecę, czy ono razem ze mną, czy muszę przez jego konto kupić też mu bilet?

Julitka

#1071 ·

Słuchajcie, jak cokolwiek wyszukać w Popmundo? Chciałam sobie wyszukać Was, Wasze zespoły, a tu klapa!
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Kasia

#1072 ·

Julitko. Masz coś takiego, jak szukaj grafika. Kliksz w to, otwiera i się pole edycyjne i wpisujesz,
osobe, zespół, lokal, co tam chcesz.

Basiu, znaczy, Fanti, Fantasemko. Ja mam ten sam problem. Znaczy póki co ja z Alą. Odrzutowcem dla vipów
można zabierać dzieci.

fantasma467

#1073 ·

Kupiłam mu bilet bo obawiam się że by został w Londynie.

Kasia

#1074 ·

A nasz gluteuszek siedzi sam w domu. Z naszym kotem, :D

anorcia

#1075 ·

My byśmy zbankrutowali, jakbyśmy codziennie do innego miasta Milankowi musieli bilety kupować. Biedne
dziecko traumy dostanie jakiejś. Na szczęście niedługo będzie miał braciszka.

Kasia

#1076 ·

Następnego małego smrodka. Ech, a ja chciałem śmierdziuszkę. Alicjo, będę cię tak długo molestował, aż
urodzisz mi córkę Węgiereczkę. Tak!

anorcia

#1077 ·

To mam nadzieję,że ta córka urodzi się szybko, chociaż oczywiście lubię być przez ciebie molestowana
Krzysiu.

fantasma467

#1078 ·

W trakcie trasy koncertowej to poruszam się pojazdem zespołu więc dziecko automatycznie zabieram ze sobą.
Tylko jak rezerwuję zwyklły lot to muszę kupić mu bilet, a to robie dość rzadko.

Kasia

#1079 ·

Ale jak zabierasz automatycznie ze sobą dziecko. Nie rozumiem. Dziecko cię śledzi tylko w danym mieście,
nawet jak masz ustawione, żeby cię śledziło. Mój syn mnie śledzi, a jak jechaliśmy na koncerty, to siedział
w domu.

fantasma467

#1080 ·

A mój zabiera się ze mną do innego miasta. Zobacz gdzieś w ustawieniach dotyczących pojazdu artysty.
U mnie jest tak, że członkowie pzespołu podróżują z dziećmi ponizej szesnastego roku życia.
Previous 54 / 74 Next