Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 46 / 74 Next

fantasma467

#901 ·

Jestem na coś chora tylko na co/ hmmm

Kasia

#902 ·

Nie wiem. Alicja po seksi ze mną po jakimś czsie też była jhaahahaa. Niewidomo na co. Bo pokazywał jej
sie właśnie stan nieznany. Ale na pasku było cos, więc nie wiem

Kasia

#904 ·

No to ząbie cię czymś zaraziło hahahhhaa.

ninka

#906 ·

jest chyba na to szczepionka

Kasia

#907 ·

I co z tego może wyniknąć? Śmihłam na cały dom. Będziesz ząbiaczką?

fantasma467

#908 ·

Napisałam na forum do lekarzy i czekam.

djsenter

#909 ·

Następnym razem zalatw sobie strzelbe i naboje.
Przecież niemożna sobie tak poprostu podejść do zombiaczka i sie znim przywitać

Senter San

Kasia

#910 ·

Ooo. Nie wiedziałam

Kasia

#911 ·

Jak się pozbyć brzydkiego zapachu

fantasma467

#912 ·

Hurrrrra! Już jestem zdrowa. Krzysiu, a ty dalej śmierdzisz, fuuuuj. Zainteraktuj do mnie, please :)

fantasma467

#913 ·

popper, będe w Chicago dopiero 4 stycznia. Może się poznamy? :)

Kasia

#914 ·

jak mam przestać śmierdzieć pomooocyy

djsenter

#915 ·

Jakoś spróbuje to zaplanować, al niczego nie mogę obiecać
Senter San

Kasia

#916 ·

Jeeeest! Pozbyłam się natrętnego zaaapaachuuu minął saaam kurrrrde

Kasia

#918 ·

Słuchajcie, stało się coś strasznego. Wyjechaliśmy wczoraj z Alicją pojazdem artysty, chcąc zaoszczędzić
kasę na bilety, do tego nowego yorku. No a że jutro mamy koncert, to wróciliśmy i nie ma nas na imprezie
:(

A jeszcze większe jaja, bo Anna Latusek i Jacek Gawęda, którego Kewinku nie zaprosiłeś, przyjechali też
z pojazdem artysty, ale on sie włuczy chyba po nowym yorku, a Latuskowa chleje, i podziwia i sie bawi
na imprezie. Nieeełaaadnie :D

djsenter

#919 ·

Wiem, aleninka byla, warto było.
A wam sie uda następnym razem.
Senter San

longshoot

#920 ·

DOBRA IMPREZA WCZORAJ BYA :d
Previous 46 / 74 Next