Jestem na coś chora tylko na co/ hmmm
Nie wiem. Alicja po seksi ze mną po jakimś czsie też była jhaahahaa. Niewidomo na co. Bo pokazywał jej
sie właśnie stan nieznany. Ale na pasku było cos, więc nie wiem
sie właśnie stan nieznany. Ale na pasku było cos, więc nie wiem
Ale zrobiłam znowu test i nic.
Mam wirusa zombie.
Napisałam na forum do lekarzy i czekam.
Następnym razem zalatw sobie strzelbe i naboje.
Przecież niemożna sobie tak poprostu podejść do zombiaczka i sie znim przywitać
Przecież niemożna sobie tak poprostu podejść do zombiaczka i sie znim przywitać
Hurrrrra! Już jestem zdrowa. Krzysiu, a ty dalej śmierdzisz, fuuuuj. Zainteraktuj do mnie, please :)
popper, będe w Chicago dopiero 4 stycznia. Może się poznamy? :)
Słuchajcie, stało się coś strasznego. Wyjechaliśmy wczoraj z Alicją pojazdem artysty, chcąc zaoszczędzić
kasę na bilety, do tego nowego yorku. No a że jutro mamy koncert, to wróciliśmy i nie ma nas na imprezie
:(
A jeszcze większe jaja, bo Anna Latusek i Jacek Gawęda, którego Kewinku nie zaprosiłeś, przyjechali też
z pojazdem artysty, ale on sie włuczy chyba po nowym yorku, a Latuskowa chleje, i podziwia i sie bawi
na imprezie. Nieeełaaadnie :D
kasę na bilety, do tego nowego yorku. No a że jutro mamy koncert, to wróciliśmy i nie ma nas na imprezie
:(
A jeszcze większe jaja, bo Anna Latusek i Jacek Gawęda, którego Kewinku nie zaprosiłeś, przyjechali też
z pojazdem artysty, ale on sie włuczy chyba po nowym yorku, a Latuskowa chleje, i podziwia i sie bawi
na imprezie. Nieeełaaadnie :D