Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 47 / 74 Następna

djsenter

#921 ·

No sie wie, jak sie organizuje party, to musi być niezłe show
Senter San

fantasma467

#922 ·

Jak ktoś nie był to niech wybierze sie na pocztę. Jest tam w paczce wino. Specyficzne, ale na koniec
efektu daje 5 pkt doświadczenia.

ninka

#923 ·

oo no ja już msm i zastanawiałam się po co to komu? :D dzięki.

Kasia

#926 ·

Hm. xD wiecie co? Maszyna do robienia piany ciągle sie psuje

Kasia

#927 ·

Hej! Ala wczoraj robila usg. Bedzie syneczek <3


Zaproponujcie jakies fajne imiona. Bo pomyslu nie mam. Dla dziewczynki miesmy odrazu, a dla chlpca jakos
nie!

ninka

#928 ·

Domicela :D wiem, że mnie kochasz :)

Kasia

#929 ·

Monia umarlam. Dla chłopca szukaaaam. Czytaj dokładnie. Święta nie sprzyjają piciu, skarbie. Jak widać,
xdd

ninka

#930 ·

pomyliłam płeć tzn Pelagiusz :D

Kasia

#931 ·

Łuhhhhahahaaaaa! Pelagiusz węgrzyn! Pękaam

djsenter

#933 ·

Ktoś musiałby być totalnym świrem, by tak nazwać swe dziedzko:d
Senter San

longshoot

#934 ·

oj tam, tyfus węgrzyn jest takie catchy

fantasma467

#936 ·

Wiecie co? Kupiłam sobie laptop i po wybraniu użyj, pojawiły się trzy opcje. Zagraj w grę piłkarską,
czy coś, zrestartuj system i wyłącz komputer. Wybrałam tą grę, i tam było, że można grać do trzech goli,
i wynik wpływa na nastrój. I była tam opcja zapisz się i stwórz drużynę. Nunie wchodziłam, ale wątpię
by to było dla nas dostępne.

longshoot

#937 ·

ja w to gram normalnie, poprostu klikasz stwurz drużynę i to się bodajże samo robi.

fantasma467

#938 ·

A jak tam się poruszasz i zdobywasz gole?

longshoot

#939 ·

sprawdzasz weynik co niedziele poprostu ja tak robie czasami

Kasia

#940 ·

eeeee tez se kupieee
Poprzednia 47 / 74 Następna