Ja idę do umarlaków.
Ja w TGH użyłam sanek mikołaja na lotnisku i rószyłam w tą zamieć śnieżną, Nie miałam specjalnych przedmiotów.
Nie wiem co sie porobilo.
Nie wiem co sie porobilo.
Ja też na lotnisku, na saniach kliknęłam przycisk użyj. Wpis w dzienniku sie pojawił, masz rudolfie
lśniący nos, bądź mi światłem w ciemną noc. Dojechałam 13 minut później do nort pole. Wyeksplorowałam
teren, klikając w obojętnie jakie kierunki z tabelki pojawiała mi się informacja pod nagłówkiem którymś,
że nie posiadam tego, co potrzebuje. Ale co ja cholera potrzbuje haha. W ekfipunku na tym odludziu, niezależnie
od kierunku nic nie ma. To skąd mam sobie to wziąć xD
lśniący nos, bądź mi światłem w ciemną noc. Dojechałam 13 minut później do nort pole. Wyeksplorowałam
teren, klikając w obojętnie jakie kierunki z tabelki pojawiała mi się informacja pod nagłówkiem którymś,
że nie posiadam tego, co potrzebuje. Ale co ja cholera potrzbuje haha. W ekfipunku na tym odludziu, niezależnie
od kierunku nic nie ma. To skąd mam sobie to wziąć xD
aha, to będzie się pojawiać. nie zważaj na to tylko dalejidź.
A mnie pogryzł zombie
Jakiś lekarz mnie uleczył z ugryzienia.
Możesz jeszcze innym razem spróbować znowu.
hahahahaaa. Ale jak trzeba dalej iść? Klikając w inne kierunki? Czy w ten sam? W dzienniku nic mi sie
nie pojawiło że gdzieś idę
nie pojawiło że gdzieś idę
W rózne kierunki
Mam gdzieś mapkę, ale jest lipna
klikałam we wszystkie hhhhaha. W dupe z tymi przygodaaami. Ile sie dostaje za przejscie takiej prygody
a ja nie mogę użyć krypty mam wpis: Musisz coś zrobić zanim będziesz w stanie to zrobić.
sorry, nagrobek
tak
Cholera, zombie mnie podrapał! I do tego w zdrowiu mam stan nieznany.
Wróciłam do cywilizacji.