Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Previous 33 / 74 Next

Kasia

#641 ·

Tak, tylko tam można je kupić. To jest cholernie nielogiczne. Jak w zabawkach dla dzieci mogą być fajerwerki?
No jak? Przecież dzieciom nie daje się w normalnym życiu takih rzeczy do zabawy.

fantasma467

#642 ·

Dokładnie. poza tym i tak nie można ich użyć bo próbowałam w TGH.

fantasma467

#643 ·

Mam dzień płodny i nie ma kto mi zrobić dzidzi :(:(:(

Kasia

#644 ·

Można ich użyć, napewno. Ale nie wiem kiedy i nie wiem jak. Bo widziałam u jakiegoś dziecka w dzienniku,
że użyło z okazji noweo roku

fantasma467

#645 ·

Właśnie dziś Sylwester i nie działają.

Kasia

#646 ·

to nie wiem. :D Zara wejde, kupie, potestuje i napisze

Kasia

#647 ·

Basiu. Widzę, że porównałaś swoje notatki, z moimi haha. I co, to dzięki temu udało mi się wreszcie zrozumieć
podstawy manipulacji mediami? :D bo dawno mnie w sumie tam nie było. Teraz tak weszłam, no i miałam też
wpis w dzienniku, że chcę studiować ten przedmiot, ale w miejskim uniwersytecie nie ma profesora, czy coś
takiego. Po drugie, nie kupię fajerwerek, bo jadę do innego miasta moim domem na kółkach i będę tam dopiero
za 4 godziny.

Kasia

#648 ·

Hmm, weszłam na konto Jacka. Kupiłam mu fajerwerki i rzeczywiście, nie mogę użyć. Może to działa tak, jak
kartka walentynkowa, że trzeba to komuś podarować? I wtedy dostaje się osiągnięcie świętowanie nowego roku?

fantasma467

#649 ·

Nie da się użyć nawet w interakcji. To jest bezużyteczne, przynajmniej w Warszawie. Może w Nowym Jorku,
tylko po co są w polskich sklepach....

Kasia

#650 ·

A spróbuj je komuś oferować

djsenter

#651 ·

Teraz tak.
1. Plan występu.
2. Użyj przedmiot czy dodaj przedmioty.
3. Wybierz fajerwerki i zatwierdź.
4. Zapisz plan.
Senter San

Julitka

#652 ·

Nie nie nie, fajerwerkow napewno da się użyć, bo ja ich używałam i miałam osiągnęcie. Gdzie używałyście
przedmiotu? W parku działa napewno. Sprawdźcie też, czy nie trzeba mieć żadnych umiejętności, bo to jest
możliwe, ale nie jestem pewna.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

ninka

#653 ·

właśnie ja i Jacek jesziemy do Chikago dla zainteresowanych :D

djsenter

#654 ·

OO! ładnie, ja tam też niedługo będę!
Senter San

fantasma467

#655 ·

A mi wczoraj rozwaliło sie auto na drodze i byłam holowana.

fantasma467

#656 ·

Kiedy najlepiej wydać płytę, jak sie bdzie miało daną liczbę procentów w poszczególnych miastach, czy
od czego to zależy? Chodzi o to by te płyty były kupowane przez fanów.

ninka

#658 ·

musisz ,ieć sławe co najmniej strasznie by wydać płytę oo a kiedy będziesz?

djsenter

#659 ·

Wydaj, jak masz kase to zrób impreze premierową, i wtedy automatycznie ci sie wyda.
Potem, jak będziesz miała dobre występy, to będą kupowali.
Ipoproś kolesia który dał ci kontrakt o marketing
Senter San

ninka

#660 ·

a jak robić te imprezy premierowe?
Previous 33 / 74 Next