Basiu. Widzę, że porównałaś swoje notatki, z moimi haha. I co, to dzięki temu udało mi się wreszcie zrozumieć
podstawy manipulacji mediami? :D bo dawno mnie w sumie tam nie było. Teraz tak weszłam, no i miałam też
wpis w dzienniku, że chcę studiować ten przedmiot, ale w miejskim uniwersytecie nie ma profesora, czy coś
takiego. Po drugie, nie kupię fajerwerek, bo jadę do innego miasta moim domem na kółkach i będę tam dopiero
za 4 godziny.