djsenter #621 · 2017-11-10 21:15 Hehe, poczekajcie wy dziewczynki na ten dzien, w ktorym carlo popper pojawi sie w warszawce.Tylko załatwcie jakieś afrodyzjaki, bo długo tam nie zabawie
longshoot #622 · 2017-11-11 09:38 co ja zrobiłęm, poszedłem sobie na lolakalną drogę z miasta no i teraz nie mam jak wrócić, i mam problem
Julitka #623 · 2017-11-11 09:45 Jak to "Nie masz jak"? Wejdź w "miasto", poszukaj jakiegoś lokalu i przejdź do niego.
fantasma467 #633 · 2017-11-11 13:05 Ja mam zespół jednoosobowy i nie muszę na nikogo czekać, ale przydałby się basista, perkusista lub klawiszowiec.
fantasma467 #634 · 2017-11-13 11:35 O proszę Kasia, nasze postacie się spotkały i nawet studiują to samo :)
Kasia #635 · 2017-11-13 14:11 Haha. no muszę studiować podstawy tej manipulacji bo już drugie spotkanie na 6 grudnia mamy :D
fantasma467 #636 · 2017-11-13 19:23 Wirm że dzień Kobe już był, ale powiedzcie mi co i jak w tym dniu trzeba zrobić by podnieść umiejętność?
fantasma467 #639 · 2017-11-14 13:04 Kurcze a gdzie fajerwerki kupić? Są w zabawkach jakiś jeden rodzaj, to ten?