Forum

Gry o hodowli

Gry tekstowe

Previous 3 / 5 Next

pates

#41 ·

na forum ag w new releases room sporo tego jest
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

denis333

#42 ·

Tak? To bądź tak mądry i znajdź coś o realnej hodowli. Ja przeglądam forum od paru lat i na nic konkretnego nie natrafiłem w tej materii.

pates

#44 ·

nie interesuje się takimi tematami, ale widziałem kilka takich tematów.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

kacper10

#46 ·

jeśli chodzi o ścisłość, bo może nie dokładnie określiłem jakich gier poszukuję. Szukam gry farmerskiej o hodowli zwierząt, uprawie roślin, itd. Coś w stylu farmeramy, wiejskiego życia itd. I wiadomo, żeby to w miarę dostępne było.

fantasma467

#47 ·

Takich dostępnych chyba nie ma. Też szukałam.

pates

#48 ·

jest tego sporo. Sam zobacz
--Cytat (denis333):
Na przykład?

--Koniec cytatu
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

denis333

#49 ·

NO właśnie patrzyłem i niczego takiego nie widzę, dlatego zaciekawiło mnie to, co piszesz.

pates

#50 ·

na dalsze strony też wejdź
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#52 ·

czego. Przeglądarkówki? Chociażby trimps
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

pates

#54 ·

niedokońca to. Dostempnych takich mało
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

fantasma467

#55 ·

A może ktoś tu gra aktywnie w Doggi, i potrzebuje pomocników w hodowli? Jak coś to mój nick Anabel. Chętnie z kimś popracuję.

patrykkubaszczyk

#56 ·

a ktoś gra w eleon?
super gra.
hodujesz elony, takie stworzenia i walczysz
na początek radze napisać do gościa o niku kiwibuddy
albo iść do claytona po 1 elona.

Zuza

#57 ·

Witajcie. Czy w tą grę o psach można grać z przeglądarki
Boże, błogosław obsługę
klienta.

Zuza

#59 ·

Może założę
Boże, błogosław obsługę
klienta.

pates

#60 ·

średnio to dostempne
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.
Previous 3 / 5 Next