Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Previous 8 / 45 Next

hryniek

#141 ·

1 likes
Ja zdaje się... Muzyczną też gdzieś tam kojarzę, ale... To było tak dawno temu, że chyba z poprzedniego życia. ;D
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

lwica

#142 ·

Edited
A u Mnie jeszcze nie minął tydzień,odkąd ją ostatni raz widziałam. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

matid25

#143 ·

Muzyczną jutrzenkę też kojarze :)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

piter9521

#144 ·

Muzyczną jutrzenkę i ja kojarzę.

jamajka

#145 ·

1 likes
Muzyczną jutrzenkę znam. A z ICC nowe wieści, znam julitkę i Zuzler.
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

czekoladka88

#146 ·

1 likes
Hejka :)
No to może czas na mnie, bo do mnie jeszcze się nikt nie przyznał :)
Będę trochę strzelać z nickami, bo nie jestem pewna jak się pisze, a nie chce już mi się przeszukiwać listy.
A zatem osobiście miałam zaszczyt poznać skrzypeńkę, tomeckiego, kamertona, wiolinistkę, ale bardzo przelotnie niestety, shel, Marchewę i Dikris. Rogalenko... A tak baaaardzo długo prawie od dziecka znam Przemka Czaplickiego, ale nie pamiętam jaki ma tutaj nick, Klaudię Ł. i też już spory kawał czasu Kokosa i Patryka F. :) Z pozostałych sporo osób mi się przewija, ale znamy się raczej głosowo z grup whatsapowych i tt. Na pewno jeszcze ktoś by się znalazł z tych osobistych znajomości, ale raczej z tych, z którymi mieliśmy fajny kontakt bądź nawiązał się po jakimś czasie chyba wymieniłam wszystkich... Sporo z Was w ogóle nie kojarzę niestety dlatego może rzadziej zaglądam, ale postaram się poprawić :)
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

iskierka1983

#147 ·

A ja spotkałam w zeszły piątek Urzytkownika Rogalenko. Było bardzo sympatycznie, no i fajna wartościowa osoba i chyba tak w przelocie Rpoppe.

czekoladka88

#148 ·

1 likes
A ja się już poprawiam, Kokosa jednak nie znam :D Zbieżność ksywek, właśnie to sobie na priv wyjaśniliśmy :D
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

marcysia

#149 ·

moja lista się powiększyła więc i ja ją zaktualizuje. Ninka, piciok, denis333, milena132, rogalenko, przemol, shel, skrzypenka, cinkciarzpl, czekolatka88, syntezator, agatakantylena25, everlastingdream, kamerton, kosa12, Prof.Falkowicz.
marzenia się spełniają.

czekoladka88

#150 ·

1 likes
No tak, Marcysia, oczywiście my się też znamy osobiście i Picioka także spotkałam już kilkukrotnie. Niedawno przewinął mi się też na liście Kazek :) Jest tu Was troszkę :) Chyba Denisa też znam, jeśli dobrze kojarzę, kto zacz. A swoją drogą jest tu ktoś z zachodniopomorskiego prócz Przemka i Klaudii?
A jeszcze hajpahajpa jest z moich stron i znamy się bardzo dobrze. Przemol to Przemek, o którym wspominałam, klaudia123 to też ode mnie. Do tego zajrzałam na listę znajomych i przypomniało mi się jeszcze istnienie kolejnego kolegi Hefajstos85.
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

denis333

#151 ·

Podpisuję się znajomością z czekoladka88
Aż mi się przypomniały sare czasy mojej bytności w zespole do czasu :)

czekoladka88

#152 ·

1 likes
Uff... Czyli dobrze zapamiętałam Cie po nicku :)
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

tomecki

#153 ·

1 likes
Ja też! ja też!

czekoladka88

#154 ·

1 likes
Ach no oczywiście Tomecki! :) I Dorkę oczywiście też znam, ale nie wiem czy tutaj jest, bo widzę że to imię się kilkakrotnie przewija :)
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

tomecki

#155 ·

Mojej Dorki tu nie ma.

Kasia

#156 ·

Czekoladko, my też się znamy, z kilku festiwali. Nie rozmawiałyśmy chyba, ale napewno pośpiewałyśmy i się wzajemnie słyszałyśmy :D

czekoladka88

#157 ·

1 likes
A to chyba wiem, która Kasia :) Sie pochowaliście po tych nickach :D Kasia R.?
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

Celtic1002

#158 ·

Dokładnie ta Kasia, że odpowiem za Kasię. :D :D :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

czekoladka88

#159 ·

1 likes
NoTak sądziłam :) Zdolna bestia :) Aż szkoda że nam się pogadać nigdy nie udało, bo miałybyśmy o czym ;)
Zginęły wczoraj, pomiędzy wschodem i zachodem słońca, dwie złote godziny, każda wysadzana sześćdziesięcioma
brylantowymi minutami. Nie oferuje się żadnej nagrody, albowiem przepadły na zawsze.
Horace Mann

misiek

#160 ·

Jeśli w śród nas jest Kasia Sapiejewska to też się znamy.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.
Previous 8 / 45 Next