1 likes
Ja zdaje się... Muzyczną też gdzieś tam kojarzę, ale... To było tak dawno temu, że chyba z poprzedniego życia. ;D
1 likes
Hejka :)
No to może czas na mnie, bo do mnie jeszcze się nikt nie przyznał :)
Będę trochę strzelać z nickami, bo nie jestem pewna jak się pisze, a nie chce już mi się przeszukiwać listy.
A zatem osobiście miałam zaszczyt poznać skrzypeńkę, tomeckiego, kamertona, wiolinistkę, ale bardzo przelotnie niestety, shel, Marchewę i Dikris. Rogalenko... A tak baaaardzo długo prawie od dziecka znam Przemka Czaplickiego, ale nie pamiętam jaki ma tutaj nick, Klaudię Ł. i też już spory kawał czasu Kokosa i Patryka F. :) Z pozostałych sporo osób mi się przewija, ale znamy się raczej głosowo z grup whatsapowych i tt. Na pewno jeszcze ktoś by się znalazł z tych osobistych znajomości, ale raczej z tych, z którymi mieliśmy fajny kontakt bądź nawiązał się po jakimś czasie chyba wymieniłam wszystkich... Sporo z Was w ogóle nie kojarzę niestety dlatego może rzadziej zaglądam, ale postaram się poprawić :)
No to może czas na mnie, bo do mnie jeszcze się nikt nie przyznał :)
Będę trochę strzelać z nickami, bo nie jestem pewna jak się pisze, a nie chce już mi się przeszukiwać listy.
A zatem osobiście miałam zaszczyt poznać skrzypeńkę, tomeckiego, kamertona, wiolinistkę, ale bardzo przelotnie niestety, shel, Marchewę i Dikris. Rogalenko... A tak baaaardzo długo prawie od dziecka znam Przemka Czaplickiego, ale nie pamiętam jaki ma tutaj nick, Klaudię Ł. i też już spory kawał czasu Kokosa i Patryka F. :) Z pozostałych sporo osób mi się przewija, ale znamy się raczej głosowo z grup whatsapowych i tt. Na pewno jeszcze ktoś by się znalazł z tych osobistych znajomości, ale raczej z tych, z którymi mieliśmy fajny kontakt bądź nawiązał się po jakimś czasie chyba wymieniłam wszystkich... Sporo z Was w ogóle nie kojarzę niestety dlatego może rzadziej zaglądam, ale postaram się poprawić :)
A ja spotkałam w zeszły piątek Urzytkownika Rogalenko. Było bardzo sympatycznie, no i fajna wartościowa osoba i chyba tak w przelocie Rpoppe.
1 likes
A ja się już poprawiam, Kokosa jednak nie znam :D Zbieżność ksywek, właśnie to sobie na priv wyjaśniliśmy :D
moja lista się powiększyła więc i ja ją zaktualizuje. Ninka, piciok, denis333, milena132, rogalenko, przemol, shel, skrzypenka, cinkciarzpl, czekolatka88, syntezator, agatakantylena25, everlastingdream, kamerton, kosa12, Prof.Falkowicz.
1 likes
No tak, Marcysia, oczywiście my się też znamy osobiście i Picioka także spotkałam już kilkukrotnie. Niedawno przewinął mi się też na liście Kazek :) Jest tu Was troszkę :) Chyba Denisa też znam, jeśli dobrze kojarzę, kto zacz. A swoją drogą jest tu ktoś z zachodniopomorskiego prócz Przemka i Klaudii?
A jeszcze hajpahajpa jest z moich stron i znamy się bardzo dobrze. Przemol to Przemek, o którym wspominałam, klaudia123 to też ode mnie. Do tego zajrzałam na listę znajomych i przypomniało mi się jeszcze istnienie kolejnego kolegi Hefajstos85.
A jeszcze hajpahajpa jest z moich stron i znamy się bardzo dobrze. Przemol to Przemek, o którym wspominałam, klaudia123 to też ode mnie. Do tego zajrzałam na listę znajomych i przypomniało mi się jeszcze istnienie kolejnego kolegi Hefajstos85.
Podpisuję się znajomością z czekoladka88
Aż mi się przypomniały sare czasy mojej bytności w zespole do czasu :)
Aż mi się przypomniały sare czasy mojej bytności w zespole do czasu :)
1 likes
Uff... Czyli dobrze zapamiętałam Cie po nicku :)
1 likes
Ach no oczywiście Tomecki! :) I Dorkę oczywiście też znam, ale nie wiem czy tutaj jest, bo widzę że to imię się kilkakrotnie przewija :)
Czekoladko, my też się znamy, z kilku festiwali. Nie rozmawiałyśmy chyba, ale napewno pośpiewałyśmy i się wzajemnie słyszałyśmy :D
1 likes
A to chyba wiem, która Kasia :) Sie pochowaliście po tych nickach :D Kasia R.?
Dokładnie ta Kasia, że odpowiem za Kasię. :D :D :D
1 likes
NoTak sądziłam :) Zdolna bestia :) Aż szkoda że nam się pogadać nigdy nie udało, bo miałybyśmy o czym ;)