Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Previous 7 / 45 Next

denis333

#121 ·

I szkoda, że to tak szybko zleciało.

Zuzler

#122 ·

1 likes
Od wczoraj mogę oficjalnie powiedzieć: znam Mulkę

annabeth

#123 ·

Yyy biedrona nie wiedziałam ze ty to ty, w takim razie ja ciebie też znam. @mati25 ciebie niestety nie kojarzę. Z osób które na pewno kojarzę po nickach i znam to celtic1002, piciok, djdenis i to tyle co narazie mi się przypomina. Jeśli kogos pominęłam to sorry, ale jak w przypadku biedrony nie wszystkich jeszcze kojarzę po nickach.
May the force be with you.

matid25

#124 ·

@Annabetch kojarzę cie z muzykografii chodziłaś do pani kotkowskiej z Moniką B ja byłem zaraz po was na lkecji i czasami przychodziłem wcześniej
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

biedrona333

#125 ·

tak tak to ja :) pamiętam jak byłyśmy na tynieckiej, to annabeth annabeth lubiła serial w11.

annabeth

#126 ·

Aaaa czyli kojarzysz mnie z tzw gorszych czasów, wtedy kiedy nie bardzo dało się mnie lubić :D
--Cytat (matid25):
@Annabetch kojarzę cie z muzykografii chodziłaś do pani kotkowskiej z Moniką B ja byłem zaraz po was na lkecji i czasami przychodziłem wcześniej

--Koniec cytatu
May the force be with you.

biedrona333

#127 ·

czemu nie dało się ciebie nie lubić? ja tam cię lubiłam i lubię dalej.

annabeth

#128 ·

No wiesz, złe wpływy innych osób. Ale koniec już offtopu
May the force be with you.

biedrona333

#129 ·

może popiszemy na priv? co ty na to?

cinkciarzpl

#130 ·

No to czas na mnie.
Widziałem ludzi o nickach:
Shell, tomecki, skrzypenka, kokos, celtic1002, milena132, marcysia, lirin, polik1991, kamerton, rogalenko. Wincyj grzychów niy pamiyntom. :D
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

matid25

#131 ·

O właśnie Lirina pominołem :D no i krepel88 też znam
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

Celtic1002

#132 ·

O, tak, ja Ciebie też widziałam. :)
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

matid25

#133 ·

I skleroza :) znam jeszcze użytkownika o nicku nietoperz
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

iskierka1983

#135 ·

A kto to jest skleroza? Pojawia się na eltenie?
Ha ha.
:)
--Cytat (matid25):
I skleroza :) znam jeszcze użytkownika o nicku nietoperz

--Koniec cytatu

Paulinux

#136 ·

1 likes
skleroza jest nie tylko na Eltenie, ale u każdego z nas
Happy hacking

hryniek

#137 ·

1 likes
Jedna z nękających mnie czasem przyjaciółek. Przez co potrafi to wnerwiać nietylko kobiety, gdy się nią pochłonę i zapomnę o czymś. :)
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

Kasia

#138 ·

A ja nie wiem, czy pisałam, kurde, shell i prof.falkowicz

lwica

#139 ·

Lola, Wojtas, Grzybek23
, Kasiakatarzyna, GuestMimi, Muzycznajutrzenka, Myszka, Moonlik22, no, i to chyba tyle, jeśli Mnie ktoś zna, to się odzywać! :D
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Puszkin

#140 ·

MuzycznaJutrzenka dołącza do osób, które znam z reala. :)
Previous 7 / 45 Next