Skoro już w tym wątku widuję od czasu do czasu nowe wpisy, chyba wypadałoby uzupełnić i moją listę, bo pojawili się tak nowi użytkownicy, jak ja nowych ludzi poznałem. Jak kogoś pominę, z góry przepraszam. Agnieszka, ambulocet, Celtic1002, DJGraco, grzegorzm, helenkagd, jamajka, klaudia27, magdar1999, mikolajholysz, Monia01, moozgish, papierek, Talpa171, żywek Jak tak dalej pójdzie, poznam was wszystkich. :)