Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 6 / 45 Następna

Irniss

#101 ·

Napewno
Shel
Celtic1002
Zuzler
Piciok
Pewnie jeszcze by się ktoś znalazł, ale teraz sobie nie przypomina.
Jak ktoś mi przypomni to dopisze

Paulinux

#102 ·

@Mati25 Jezu ale mi stare czasy przypominasz chyba jednak cosś mi się zaczyna przypominać
Happy hacking

matid25

#103 ·

To były bardzo stare czasy :)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

Monia01

#104 ·

1 likes
Irniss, my się chyba znamy :)
***
🇺🇦 🇵🇱

Irniss

#105 ·

ooo monia, nie wiedzialam, że ty to ty. Oczywiście, że sie znamy

Monia01

#106 ·

1 likes
Tak, ja to ja :)
***
🇺🇦 🇵🇱

pajper

#107 ·

1 likes
Skoro już w tym wątku widuję od czasu do czasu nowe wpisy, chyba wypadałoby uzupełnić i moją listę, bo pojawili się tak nowi użytkownicy, jak ja nowych ludzi poznałem.
Jak kogoś pominę, z góry przepraszam.
Agnieszka, ambulocet, Celtic1002, DJGraco, grzegorzm, helenkagd, jamajka, klaudia27, magdar1999, mikolajholysz, Monia01, moozgish, papierek, Talpa171, żywek
Jak tak dalej pójdzie, poznam was wszystkich. :)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

denis333

#108 ·

Noo fajnie by było. Ja też chciał bym sie spotkać z wieloma z was tutaj obecnych.

zywek

#109 ·

1 likes
A ja Papierka wymieniałem?

denis333

#110 ·

A ja do poznanyc eltenowiczów dołączam oczywiście żytkowników o wdzięcznych nickach @midzi oraz @tomecki.

biedrona333

#111 ·

Jeszcze chciałam powiedzieć, że do po poznanych przeze mnie eltenowiczów znam anabeth poznałyśmy się na Tynieckiej,

denis333

#112 ·

O właśnie annabeth. też dołącza do ludzi, których poznałem osobiście :)

matid25

#113 ·

A ja dopisuję do listy użytkownika o nicku Papierek i rpoppe
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

Elanor

#114 ·

Paulinuxx, Biedrona, ja Was chyba kojarzę. Paulinę na pewno, choć głosu w głowie odtworzyć nie potrafię. Ale ja też krótko na Tynieckiej byłam.

Paulinux

#116 ·

1 likes
Ciebie kojarzę Elanor
Happy hacking

Elanor

#117 ·

1 likes
Na Tynieckiej byłam w latach 2015 - 2017.

Zuzler

#119 ·

1 likes
Byłaś z Denisem w klasie?
Poprzednia 6 / 45 Następna