Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 5 / 45 Next

hryniek

#81 ·

1 likes
włąśnie. Ja też chciałbym na łamach niniejszego projektu nazywanego dalej w tym wpisie Elten pochwalić się znajomością z Nowikiem. :P :P, tak dla formalności oczywiście.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

zywek

#82 ·

1 likes
A, Muchę też znam, :P

matid25

#83 ·

Witajcie to i ja się dołącze z reala znam. Tomecki, Rylotek111, Elanor, Biedrona333, Żywek, Bartek1 Chryniek, Puszkin, longshoot, jochnson, senek1991, Piciok, Rogalenko, Skrzypenka, Milena132, Grzegorzm, Lukasz1993258, Rafalko112 i Violinist.
a z internetu Iskierka1983 i Kasia. I z reala jeszcze Paulinuks, Piter9521, dablindmasteż nie wiem czy dobrze napisałem Kubarytm, Zubers87 i Annabetch a przez internet Asia Kowalska
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

zywek

#85 ·

1 likes
Ja CIe nie kojarzę jakoś :/

matid25

#86 ·

@Żywek w maju 2013 roku byłem u ciebie wtedy ty byłeś w trzeciej grupie i pytałem cie o hasło do neta chyba w czwórce mieszkałeś lub w trójce jak dobrze pamiętam i był tam też longshoot
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

zywek

#87 ·

1 likes
Aaa, to dobra, to już pamiętam :D
I w takim razie dopisuję CIę do listy znanych mi osób w rl

hryniek

#88 ·

1 likes
@Matid25: TY od zawsze dobijałeś z nagrywaniem, wgl tto były baaardzo dziwne czasy gdy CIę znałem w rl. ;D

A co do znajmości poza rl... To ja znam bardziej, lub mniej, ale raczej wszystkich wypowiadających się tu na forum. :D
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

daszekmdn

#89 ·

mniie znasz? :D Raczej nie
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

nuno69

#90 ·

Mówił że poza RL. Oj, z Hryniek to się potrafilo wiele przegadać :)
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

lwica

#91 ·

OOO. No to ja z internetów też znam sporo osób. A może by stworzyć taki wątek? :D
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#92 ·

1 likes
Pfi, z internetów to ja też wielu znam, choćby cały teamtalkowy Tyflonet. Poza tym jeszcze Monia01, Celtic1002 czy chcą, czy nie są mi znane i parę innych osób z Owińsk na pewno też tu jest, choćby Dasz. Z paroma pewnie się wdałam dodatkowo w dyskusję choćby na grupie na fb... Ciekawiej policzyć ilu z was znam na żywo
A jak tak liczyć to będzie, sorry, ale nie chce mi się sprawdzać wszystkich jak się piszą: Lukaszenka, Frankosia Drummer, Monia01, Celtic 1002, Mikolajholysz, Daszek, Tomecki, Piciok, Puszkin, Lirin chyba też tu ma konto, nawet Baltim się przewinął, jeśli Szel to Natalia Lewandowska to też się otarłyśmy nie raz. A co do znajomości z internetu, to jestem tu drugi dzień, nie obczaiłam jeszcze kto dokładnie z teamtalka ma tu konto, ale chyba trochę tego jest

Puszkin

#93 ·

@Zuzler mogę Cię doliczyć czy tam dodać do tych, których znam i to nawet z reala! :D

biedrona333

#94 ·

ah właśnie mi się przypomniało, że z realaznam osobę o nicku matid25, violinista i picioka.

agnieszka

#95 ·

Witam, od lat znam panią Helenkę, a ostatniego lata spotkałam Dawida Piepera.

Celtic1002

#96 ·

A ja wczoraj poznałam Ambuloceta. :) I to było takie cudowne spotkanie. <3
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Paulinux

#97 ·

@Mati25 ja Cię nie kojarzę w ogóle
Happy hacking

matid25

#98 ·

Możesz mnie nie kojarzyć ja cie pamiętam z lekcji fortepianu i 2 lata temu w maju spotkaliśmy się na rynku dębnickim :)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

Paulinux

#99 ·

Ja nie wiem, jaka lekcja fortepianu i wgl no ale niechaj będzie
Happy hacking

matid25

#100 ·

miałaś po mnie u pani kukuczki
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)
Poprzednia 5 / 45 Next