Ja też napisze kogo znam, bo sporo tego chyba będzie.
Żywek, Celtic1002, grzegorzm, puszkin, wojtas, johnson, jamajka, alissa, balteam, czarnahelena, dawek, jaczad, klaudia27, matius, midzi, Mulka, nika12, olastenka, papierek, rogalenko, Shel, skrzypenka, tomecki, emeryk, everlastingdream, dorka111, kamerton, Nowik. I na razie to tyle.