Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Previous 4 / 45 Next

denis333

#61 ·

Ja ciebie również Skrzypenko śmiało mogę dopisac do mojej listy osób poznanych na żywo. Swoją drogą spędził
bym sobie jakoś fajnie sylwestra.

ninka

#62 ·

hm czas na mnie lista jest zaledwie dwóosobowa. Obiawy szkoły ogólnodostępnej dla widzących :d Ja znam
kasię i marcysię na żywo :)

daszekmdn

#63 ·

Ouuu, miałem się wpisać i zapomniałem!
OK, przeglądnąłem sobie listę userów i tych, których nicki znam wymienić teraz zamierzam, gdyby ktoś jeszcze się pojawił o którym zapomniałem może napisać.
OK: Frankosia Drummer, kacper97, lukaszenka, Mikolajholysz, nsoft15, zegarmistrz i to by było tyle. Jest oczywiście kilka osób, które chciałbym poznać.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

lwica

#64 ·

1 likes
Wojtas. Pominołeś mnie!
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Elanor

#65 ·

1 likes
Ostatnio miałam przyjemność spotkać Jamajkę, więc wychodzi na to, że to już będą trzy osoby:
Jamajka, Rylotek111, Denis333.

zywek

#66 ·

1 likes
Ano elegancko, że ja jeszcze Nowika spotkałem, to mogę z czystym sumieniem powiedzieć, bo w końcu dołączył do naszej zacnej społeczności.

piter9521

#67 ·

Ja też napisze kogo znam, bo sporo tego chyba będzie.
Żywek, Celtic1002, grzegorzm, puszkin, wojtas, johnson, jamajka, alissa, balteam, czarnahelena, dawek, jaczad, klaudia27, matius, midzi, Mulka, nika12, olastenka, papierek, rogalenko, Shel, skrzypenka, tomecki, emeryk, everlastingdream, dorka111, kamerton, Nowik. I na razie to tyle.

jamajka

#68 ·

1 likes
A, no jak Nowik dołączył, to ja też. :d
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

Nowik

#69 ·

1 likes
No więc czując się wywołany pewnie sporo osób z racji tego, że jestem tu od nie dawna pominę, ale spróbuję i ja. Żywek, Hryniek, Jamajka, Lwica, Shel, Balteam, Papierek, Kacper, Piter9521, Wojtas, Longshoot, Puszkin, Klaudia27, Alissa, Johnson, Matius, Kasiadoj.

Puszkin

#70 ·

Nowik dołącza do eltenowiczów, których znam.

Bartek1

#71 ·

Ja znam rafałko112 i Kmicic92 acha i jeszcze do mojej listy ostatnio dołączył matid25.
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

mucha

#72 ·

ja znam baltean papierek puszkin wojtas no i w sumie to niewiem za bardzo kto tu jest to ja coś to sie dopisujcie

jamajka

#73 ·

1 likes
Yyyyy... mnie na przykład? :d
rzeczy niemożliwe od ręki, cuda w przeciągu trzech dni.

hryniek

#74 ·

1 likes
Mucha... Ja cię kojarzę, ale żebyśmy tak gadali... TO nie bardzo pamiętam. więc kwestja czy CIę spotkalem jest otwarta, gdzieś tam się przewijałeś na pewno w tłumnie przechodniów na korytażach naszej poczciwej budy.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

mucha

#75 ·

a no tak to prawda ja ciebie hryńku tesz jakoś nie kojażę z gatki ale jamajkę jak najbardziej

hryniek

#76 ·

1 likes
@mucha: TY to mnie możesz kojarzyć z moich odpałów. Moja postać to w Laskach będzie zapamiętana na zawsze. Ja się z początkiem gimnazjum dopiero ugrzeczniłem.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

mucha

#77 ·

no tesz średnio a przypomnij z jakich odpałów a jeszcze znam johnsona te gadki motorazycyjne nigdy nie zapomn ę

hryniek

#78 ·

1 likes
@Mucha: tam się różne rzeczy działy, z resztą... Nie ma się czym chwalić, dużo po prostu też nie pamiętam. :P
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

mucha

#79 ·

no ja tak samo mam

alissa

#80 ·

Do listy Eltenowiczów których znam dołączają:
Shel, Skrzypenka, Mucha, Mulka, Nowik, Piter9521, Kasiadoj.
Jak jeszcze kogoś sobie przypomnę, będę dopisywać.
Previous 4 / 45 Next