Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Previous 3 / 45 Next

denis333

#41 ·

Denis? Hmm. A ja osobiście ciebie przynajmniej po nicku w ogóle nie kojarzę. Na przyszłość: Miło poznać
:)

moozgish

#42 ·

1 likes
Sporo tego będzie chyba w moim przypadku, dlatego jeśli kogoś pominę, to w żadnym razie nie było celowe, przy okazji pewnie sporo ludzi mogę znać mniej lub bardziej przelotnie i nie kojarzyć w tej chwili.
Jamajka, Klaudia27, Nika12, Czarna Helena, Balteam, Hazel96, Alissa, Ola Stenka, Celtic1002, Pajper, Ambulocet, Helenkagd.

iskierka1983

#43 ·

Hm, a taką jedną Magdę Wywiał kojarzysz trochę? ;) Przedstawia się tutaj jako iskierka1983.
:D
No bo ja ciebie znam. :)
--Cytat (Kasia:
Siema!

A o to i moja lista.

Ewelinka
Puszkin
violinist
slawomir chinz
I w sumie t nie wiem
Aaa! Johnson
i Everlastingdream
kamerton
Plany na kilkajeszcze spotkań mam, lecz co wyjdzie nie wiem

-- Koniec Cytatu

alissa

#44 ·

1 likes
U mnie też ta lista trochę długa będzie.
W realu: Celtic1002, Hazel96, Grzegorzm, Hryniek, moozbisz, Jamajka, Johnson, Żywek, Puszkin, Longshoot, Nickjonasbrothersfan,
Olastenka.
A internetowo Denis333 i Pajper.
Pewnie nie wszystkich wymieniłam.

misiek

#45 ·

I znalazł się tutaj kolejny użytkownik, którego znam z reala mianowicie- Zubers87.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Kasia

#46 ·

1 likes
W ostatnim czasie: Ninka i oczywiście przeprasam za uchybienie: Anorcia

ninka

#47 ·

o Madzi Wywiaał zapomniałaś w dalszym ciągu :D

pajper

#48 ·

1 likes
Mogłem pisać o tym już wczoraj, ale widzieliśmy się jakoś z minutę tylko, więc nie do końca można powiedzieć, że się w realu poznaliśmy.
Dzisiaj spędziliśmy razem dobre pół godziny, więc mogę z lekkim sumieniem dopisać do listy nową osobę:
Monia01
. :)
Pozdrawiam,
DP
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

pajper

#49 ·

1 likes
Witajcie!
No to dzisiaj lista ulega dalszemu powiększeniu.
Miałem okazję odwiedzić laski, gdzie spotkałem użytkowniczkę
klaudia27
A potem, przed moim wyjazdem, użytkownika o wdzięcznym nicku
żywek

Tak więc, w sumie, naprawdę niewidomków zaczynam poznawać. :)
Podsumowując, pełna obecnie lista:

ambulocet, Celtic1002, grzegorzm, helenkagd, jamajka, klaudia27, magdar1999, mikolajholysz, Monia01, moozgish, żywek
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

zywek

#50 ·

1 likes
Oo taak. Ja oczywiście też Pajpera poznałem, i użytkownika mikolajholysz także. :D

biedrona333

#51 ·

ja tylko znam użytkownika ania8 poznałyśmy się na klango, a na eltenie to jeszcze nikogo nie poznałam
no oprucz Michała nick Didenis333, którego poznałam na messengerze.

Kosa12

#52 ·

Ja znam dwie soby na Eletenie z reala.
Są to Patras i Magdar1999.
Muzyka rap jest mądra i pouczająca i trzeba skupić się na przekazie.??

iskierka1983

#53 ·

A ja znam urzytkownika majkmik1981 i Kasię. Jeśli o kimś zapomniałam, to niech się drze.
:)

wojtas

#54 ·

1 likes
ja znam Jamajke lole żywka Violinista Longshoota Nickjonasbroserswan Klaudiusza wypycha

matius

#55 ·

Osoby, które znam z reala:
Balteam, Jamajka, Longshoot, Kacperkucyk, Puszkin, Żywek, Klaudia27, CzarnaHelena, Celtic1002, Grzegorzm,
Alissa, Violinist, Mikolajholysz, Olastenka, Klaudiusz Wypych, Johnson, Lukaszenka, kasiadoj, Tomecki,
piter9521, Papierek, Hazel96, Paiper, Julitka, Zuzler, Kazek5p, Dawek, Martinus, Strowbery, Nowik.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

pajper

#56 ·

1 likes
Widzę, że dołączył Gracjan, a zatem moją listę aktualizuję o pozycję djgraco. :)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Kasia

#57 ·

A ja, o Madzię, znaczy, o Iskierkę, o której zapomniałam. I o usera proffalkowicz, który z eltena póki
co korzystać nie może, bo jeszcze ma, win, xp. :D

zywek

#58 ·

To nie działa elten na win xp? :O

Kasia

#59 ·

A no, nie, haha :D. Kurcze, nie pamiętam, czy wymieniłam, że spotkałam też johnsona

skrzypenka

#60 ·

Czas na mnie. znam: Iskierke, hazel, Monstricka, alissę, anorcie, biedrone, celtic, cinkciaża, damiana zegarka, denisa, dj carrota, chryńka, julitkę, milenę 132, puszkina, senka i tomeckiego
johnsona też znam, zapomniałam.
Große Operndiva?
Previous 3 / 45 Next