1 likes
włąśnie. Ja też chciałbym na łamach niniejszego projektu nazywanego dalej w tym wpisie Elten pochwalić się znajomością z Nowikiem. :P :P, tak dla formalności oczywiście.
Witajcie to i ja się dołącze z reala znam. Tomecki, Rylotek111, Elanor, Biedrona333, Żywek, Bartek1 Chryniek, Puszkin, longshoot, jochnson, senek1991, Piciok, Rogalenko, Skrzypenka, Milena132, Grzegorzm, Lukasz1993258, Rafalko112 i Violinist.
a z internetu Iskierka1983 i Kasia. I z reala jeszcze Paulinuks, Piter9521, dablindmasteż nie wiem czy dobrze napisałem Kubarytm, Zubers87 i Annabetch a przez internet Asia Kowalska
a z internetu Iskierka1983 i Kasia. I z reala jeszcze Paulinuks, Piter9521, dablindmasteż nie wiem czy dobrze napisałem Kubarytm, Zubers87 i Annabetch a przez internet Asia Kowalska
Oojj, dziękuję.
:)
:)
@Żywek w maju 2013 roku byłem u ciebie wtedy ty byłeś w trzeciej grupie i pytałem cie o hasło do neta chyba w czwórce mieszkałeś lub w trójce jak dobrze pamiętam i był tam też longshoot
1 likes
Aaa, to dobra, to już pamiętam :D
I w takim razie dopisuję CIę do listy znanych mi osób w rl
I w takim razie dopisuję CIę do listy znanych mi osób w rl
1 likes
@Matid25: TY od zawsze dobijałeś z nagrywaniem, wgl tto były baaardzo dziwne czasy gdy CIę znałem w rl. ;D
A co do znajmości poza rl... To ja znam bardziej, lub mniej, ale raczej wszystkich wypowiadających się tu na forum. :D
A co do znajmości poza rl... To ja znam bardziej, lub mniej, ale raczej wszystkich wypowiadających się tu na forum. :D
1 likes
Pfi, z internetów to ja też wielu znam, choćby cały teamtalkowy Tyflonet. Poza tym jeszcze Monia01, Celtic1002 czy chcą, czy nie są mi znane i parę innych osób z Owińsk na pewno też tu jest, choćby Dasz. Z paroma pewnie się wdałam dodatkowo w dyskusję choćby na grupie na fb... Ciekawiej policzyć ilu z was znam na żywo
A jak tak liczyć to będzie, sorry, ale nie chce mi się sprawdzać wszystkich jak się piszą: Lukaszenka, Frankosia Drummer, Monia01, Celtic 1002, Mikolajholysz, Daszek, Tomecki, Piciok, Puszkin, Lirin chyba też tu ma konto, nawet Baltim się przewinął, jeśli Szel to Natalia Lewandowska to też się otarłyśmy nie raz. A co do znajomości z internetu, to jestem tu drugi dzień, nie obczaiłam jeszcze kto dokładnie z teamtalka ma tu konto, ale chyba trochę tego jest
A jak tak liczyć to będzie, sorry, ale nie chce mi się sprawdzać wszystkich jak się piszą: Lukaszenka, Frankosia Drummer, Monia01, Celtic 1002, Mikolajholysz, Daszek, Tomecki, Piciok, Puszkin, Lirin chyba też tu ma konto, nawet Baltim się przewinął, jeśli Szel to Natalia Lewandowska to też się otarłyśmy nie raz. A co do znajomości z internetu, to jestem tu drugi dzień, nie obczaiłam jeszcze kto dokładnie z teamtalka ma tu konto, ale chyba trochę tego jest
ah właśnie mi się przypomniało, że z realaznam osobę o nicku matid25, violinista i picioka.
A ja wczoraj poznałam Ambuloceta. :) I to było takie cudowne spotkanie. <3
Możesz mnie nie kojarzyć ja cie pamiętam z lekcji fortepianu i 2 lata temu w maju spotkaliśmy się na rynku dębnickim :)