Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Previous 9 / 45 Next

Zuzler

#161 ·

1 likes
No to też zaktualizuję. A zatem poznać mi się udało ostatnimi czasy użytkowników takich jak: Kazek5p, Julitka, Talpa... No ten taki z numerkami, Jamajka oraz Papierek. Mówię o poznaniu na żywo tym razem

Kasia

#162 ·

1 likes
Jezu! Jezu przebacz mi!

Agata Kantylena, 25? Czy nie 25? W każdym razie Agata, i muzyczna jutrzenka!

zywek

#163 ·

1 likes
Ja ostatno miałęm okazję poznać @denis333 :P

annabeth

#164 ·

A ja sobie dzisiaj jeszcze przypomniałam że znam użytkowników Camila i rpoppe
May the force be with you.

marcysia

#165 ·

rpoppe też znam.
marzenia się spełniają.

iskierka1983

#166 ·

Oo! Agata Kantylena!
Też miałam okazję Ciebie spotkać i rozmawiać.

hryniek

#167 ·

Ja RPoppe być może znam, ale to na zasadzie, że kojarzę, że ktoś taki był, więc ten nooo. Dzieciaczkiem jeszcze byłem i mało co pamiętam. :P
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

iskierka1983

#168 ·

Rpoppe tak w przelocie spotkałam w tym roku, ale dłużej jakoś nie porozmawialiśmy.

denis333

#169 ·

No to ja dołożę do moich znajomości czcigodną @camila a także eleganckiego @żywek. Jeszcze raz dzięki za cierpliwość do mojej nieogarniętej osoby.

Mimi

#170 ·

1 likes
Hej. Znam Lwicę i Rafalka112. Iskierkę spotkałam. Pyetię poznałam na pewnym konkursie muzycznym. A Tomeckiego kojarzę z kolonii z wczesnego dzieciństwa. Pozdrawiam. :)
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

lwica

#171 ·

Edited
Lwica potwierdza. W końcu to czysta przyjemność znać taką osobę, jaką jest Pani Emilka. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Mimi

#172 ·

1 likes
Wow!!! Dzięki.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

tomecki

#173 ·

1 likes
Oo, to ja w takim razie muszę wiedzieć kim jesteś, bo nick nie mówi mi nic. Swoją drogą jeśli mnie z kolonii znasz ciekaw jestem co zapamiętałaś, bo zapomnieć mnie było raczej trudno xddd.

Mimi

#174 ·

1 likes
Wiesz, Ty mnie nie kojarzysz. A ja Ciebie przylukałam w tyflopodcaście, pokojarzyłam na Eltenie i spoko. A kolonia była w Owińskach, ewentualnie w Kołobrzegu, ale raczej to pierwsze. Lubiłeś muzykę i zabawę różnymi dźwiękami. Miałeś wtedy około 7,8 lat, ja zresztą też.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

tomecki

#175 ·

1 likes
Jooj, to faktycznie daawno i moje pierwsze kolonie, przy najmniej Owińska. Dokłądniej zimowisko. Kołobrzeg to rzeczywiście tzw letnie kolonie chyba w 1996.

Mimi

#176 ·

1 likes
Dobra, przypomniałam sobie. Zimowisko w Owińskach. To też byly moje pierwsze kolonie. W Kołobrzegu byłam rok wcześniej niż Ty. Pozdrawiam. :)
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

misiek

#177 ·

Emilia- bardzo piękne imie. Mieszkałaś kiedyś w Gorzowie wlkp?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Mimi

#178 ·

Dzięki. Nie, to nie ja. :)
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

misiek

#179 ·

Znałem z widzenia jedną Emilkę z Owińsk, która mieszkała w Gorzowie.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Mimi

#180 ·

Spoko. Nie ja. Uczyłam się w masowej, a w Gorzowie byłam raz przejazdem na krótkiej wycieczce.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE
Previous 9 / 45 Next