1 likes
No to też zaktualizuję. A zatem poznać mi się udało ostatnimi czasy użytkowników takich jak: Kazek5p, Julitka, Talpa... No ten taki z numerkami, Jamajka oraz Papierek. Mówię o poznaniu na żywo tym razem
1 likes
Jezu! Jezu przebacz mi!
Agata Kantylena, 25? Czy nie 25? W każdym razie Agata, i muzyczna jutrzenka!
Agata Kantylena, 25? Czy nie 25? W każdym razie Agata, i muzyczna jutrzenka!
Oo! Agata Kantylena!
Też miałam okazję Ciebie spotkać i rozmawiać.
Też miałam okazję Ciebie spotkać i rozmawiać.
Ja RPoppe być może znam, ale to na zasadzie, że kojarzę, że ktoś taki był, więc ten nooo. Dzieciaczkiem jeszcze byłem i mało co pamiętam. :P
Rpoppe tak w przelocie spotkałam w tym roku, ale dłużej jakoś nie porozmawialiśmy.
No to ja dołożę do moich znajomości czcigodną @camila a także eleganckiego @żywek. Jeszcze raz dzięki za cierpliwość do mojej nieogarniętej osoby.
1 likes
Hej. Znam Lwicę i Rafalka112. Iskierkę spotkałam. Pyetię poznałam na pewnym konkursie muzycznym. A Tomeckiego kojarzę z kolonii z wczesnego dzieciństwa. Pozdrawiam. :)
Edytowano
Lwica potwierdza. W końcu to czysta przyjemność znać taką osobę, jaką jest Pani Emilka. :)
1 likes
Oo, to ja w takim razie muszę wiedzieć kim jesteś, bo nick nie mówi mi nic. Swoją drogą jeśli mnie z kolonii znasz ciekaw jestem co zapamiętałaś, bo zapomnieć mnie było raczej trudno xddd.
1 likes
Wiesz, Ty mnie nie kojarzysz. A ja Ciebie przylukałam w tyflopodcaście, pokojarzyłam na Eltenie i spoko. A kolonia była w Owińskach, ewentualnie w Kołobrzegu, ale raczej to pierwsze. Lubiłeś muzykę i zabawę różnymi dźwiękami. Miałeś wtedy około 7,8 lat, ja zresztą też.
1 likes
Jooj, to faktycznie daawno i moje pierwsze kolonie, przy najmniej Owińska. Dokłądniej zimowisko. Kołobrzeg to rzeczywiście tzw letnie kolonie chyba w 1996.
1 likes
Dobra, przypomniałam sobie. Zimowisko w Owińskach. To też byly moje pierwsze kolonie. W Kołobrzegu byłam rok wcześniej niż Ty. Pozdrawiam. :)